Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Michael Jackson možná dokázal milovat!

Michael Jackson možná dokázal milovat!
Foto: tatianathumbtzen.blog
Autor: Laskomat

26. září 2014 18:18

Čas od času svět zachvátí příběh o tom, že si nějaká z celebrit začala menší románek se svým fanouškem. Dotyčný fanda (přičemž mluvíme především o fanynkách) pak prodává detaily ze svého milostného života bulváru, říká, že otcem jejich dítěte je právě daná celebrita nebo si naopak pochvalují, jak je dotyčný úžasný v posteli.

Příběhy známe, že? Je tady ovšem trochu jiný příběh, který se sice odehrál už na konci 80.let, ale o to je více pikantní. Dodnes se totiž nezjistilo, jak to s Michaelem Jacksonem bylo – miloval někoho? Byl na muže nebo ženy? Je skutečně biologickým otcem svých dětí?

Jacksonův management tohle vždy úzkostlivě tajil. Jediný moment, kdy Michael trochu ujel a vypadl z role, bylo při koncertu s jeho tanečnicí z klipu The Way You Make Me Feel Tatianou Thumbtzen. Tam propadli údajně oboustranné vášni a vášnivě se na podiu políbili.

Tím byl ale konec příběhu. Začátek zní tak, že se mladá tanečnice, herečka a zpěvačka Tatiana dostala do Michaelova klipu, kde to mezi nimi začalo jiskřit. Jak sama ve všech rozhovorech říká, jeho projevování citů bylo však více než zvláštní. Nedokázal ji to dát najevo, ale Michaelova maminka se nechala slyšet, že se jí synáček se svou láskou k Tatianě jednoho dne svěřil. Tatianě se tak dostalo vřelého přijetí od celé Michaelovy rodiny.

Tatiana se s Michaelem dostala na koncertní šňůru k jeho albu Bad, jakmile došlo ale na osudnou líbačku se samotným králem popu, byla Michealovým managementem vyhozena a ikdyž se s Michaelem snažila mnohokrát spojit, viděla se s ním až na jeho pohřbu o 20 let později...

Fanatická fanynka, co se snaží urvat svých patnáct minut slávy nebo skutečná a jediná láska Michaelova života? Jackson miloval provokaci za každé příležitosti, v jeho klipech se to jen hemží kráskami, ale podobná pusa se už nikdy neopakovala. Svět rovněž od té doby neslyšel žádné fámy o jeho údajném milostném vzplanutí a pokud ano, vždy jen měly zakrýt podezření, že si Michael až příliš libuje v přítomnosti mladých kluků...

Tatiana se z podobného šoku, kdy byla z ničeho nic odejita, těžko vzpamatovávala. Dokonce o svém příběhu napsala knihu. Nikdy už se však nedostala k Michaelovi a nikdy se ani on neozval.

Tenhle hollywoodský příběh vlastně není ani moc známý. Mnoho Jacksonových fanynek Tatianu obviňuje z toho, že si vše vymyslela a je jen posedlá slávou. Jenže existuje plno fotek, kde se objevila s Michaelem v náručí či při onom polibku.

Co si myslíte vy? Jde opět jen o vyšinutou fanynku nebo na jejím příběhu něco bude? Myslíte, že Michael skutečně dokázal milovat nebo se jen potřeboval postarat o menší skandál? A proč už se tyhle dvě hrdličky nikdy neviděli?

4 Fotografie
Michael Jackson možná dokázal milovat! 1
Michael a Tatiana při polibku
Michael a Tatiana
Překrásná Tatiana
Další články