Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Víte, jak přežít léto v betonové džungli?

Víte, jak přežít léto v betonové džungli?
Komerční článek
Autor: estilosabroso.cz

14. červenec 2015 17:21
Spotřebujete minimálně dvě košile za den? Poradíme vám, jak zvládnout letní vedra, když zrovna nemáte možnost odjet na chatu nebo se cachtat na koupališti. V kanceláři vedro k padnutí, přes otevřené okno žádný vánek nevane a všechny pánské vázanky jsou povolené, skrz na skrz propocené? Máte-li si v neklimatizované kanceláři udržet nějaký ten styl, je třeba změnit režim. Přeřiďte si své hodinky a držte čas s Japonskem. Stávejte dříve a udělejte všechnu práci ještě před tím, než budete odpadávat horkem.
 

Tričko pod košilí vás zachrání před trapnými situacemi

S nárůstem venkovních i vnitřních teplot roste i spotřeba košilí a triček. Problémem je nejen to, související obtíží je, že je tato spotřeba vidět. Mokré koláče v podpaží jsou pochopitelné, ale ne sexy a už vůbec ne stylové. Trápí vás pot a ještě více ten, který je vidět? Zkuste si pořídit kvalitní antiperspirant a osvojit si trik s tričkem pod košilí. Stejně tak jako vám trvalo, než jste si zvykl na pánské motýlky, i tričko pod košilí bude zprvu zvláštní, ale po prvním dni bez mokré košile už jinak chtít nebudete. Věřte tomu, mluvíme z vlastní zkušenosti! Nechcete-li se upéct zaživa, pak během pobytu v betonové džungli zapomeňte na černou košili. Pokud nejdete na pohřeb a odložte černé košile zpět do šatníku s příslibem, že s příchodem podzimu se opět setkáte. Léto je uvolněné období, kdy se na mužích tolerují pánské náramky i ohrnuté rukávy. Chcete být na pohled svěží, sexy a zároveň uvolněný? Odložte umělé oblečení a volte přírodní materiály, které pot dobře sají, větrají a zajišťují správnou teplotu po celý den.

Spolu se šatníkem odlehčete i jídelníček

Každý den je horší a horší, teploty rostou a únava se zvyšuje? Zkuste si namísto rychlé snídaně a těžkého obědu dopřát ovoce. Meloun vás osvěží a doplní tekutiny. Jablka usnadňují trávení. Ananas spaluje tuky. Jahody dobře chutnají a podporují soustředění. K tomu jogurt, cereálie a snídaně je na světě. Nebo mléko a máte osvěžující koktejl. K obědu pak rýži a kuřecí steak, večeře v podobě ryby či salátu vám zajistí konečně tvrdý spánek.

4 Fotografie
Víte, jak přežít léto v betonové džungli? 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články