Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Než zazní svatební zvony…

Než zazní svatební zvony…
Foto: mafoto.cz
Komerční článek
Autor: Iren

10. červenec 2015 20:43

Na začátku jsou dva a na konci je jedno společné rozhodnutí. Rozhodnutí o tom, kdy, kde a jak spáchají společně tu krásnou šílenost a řeknou si jednou provždy, na celý život ono krátké, ale vše obsažné a vše říkající ano. Vybraný styl svatby pak ovlivňuje i všechny ostatní aspekty – oblečení, účesy, prostory, cukroví, dorty, svatební aktivity a další. Jenom jeden vlivům nepodléhá, vyberete-li si toho pravého.

Svatební fotograf Olomouc aneb vybíráme fotografa

Není to tedy právě ženich, nýbrž pán, který svoji profesi ovládá naprosto dokonale, navíc je kreativní (což se právě hodí!) a klientům, kterými nemusí být jenom svatebčané, vychází maximálně vstříc v celé šíři jejich přání, požadavků, potřeb a nároků. A proč na takovou spolupráci zamířit do Olomouce? Odpověď je zcela jednoznačná a pro ty, kteří město znají, není zas tak velkou neznámou – Olomouc je prostě a jednoduše jako žena: nádherná, něžná, okouzlující, svěží, romantická, tajemná, osobitá a nejkrásnější.

Svatební inspirace

Mnozí netuší, že svatební fotograf jenom nenafotí sérii různě zpracovaných fotografií, ale že jeho nabídka může výrazně překračovat fantazie zákazníků. Kdo neví, co všechno ke svatbě patří, může být náměty, které rozhodně stojí za zdokumentování, jedině nadšen! Například svatební oznámení jako fotografie, zaznamenávání veškerých příprav, včetně tajného česání a oblékání nevěsty, šití šatů pro družičky nebo zdobení automobilů, načež zajímavě může také vypadat i jedno netradiční, posvatební ráno (ve fotoalbu novomanželů věc zcela jistě nevídaná).

Žijte přítomností

Ten, kdo si uvědomuje, že žijeme právě teď a že každý okamžik je po chvíli jen prchavou vzpomínkou, má naprosto diametrálně odlišný žebříček hodnot. Každá prožívaná chvíle je vzácná a neopakovatelná, je-li krásná, stojí za to ji mít třeba v rámečku. Rozmanité jedinečnosti takových okamžiků je potřeba zachytit a častěji si je připomínat. Maminka v očekávání nebo jenom taková rodinná idylka v trávě za městem při západu slunce či v rozkvetlých lukách je důkazem naplněné přítomnosti, a je též důkazem, že fotograf Olomouc „umí“. Zájemci se mohou přesvědčit na vlastní oči.

A zase znovu, od začátku

Než zvony začnou znít na kostelní věži, je třeba pečlivě zapsat a posléze ještě pečlivěji odškrtávat z dlouhého seznamu úkolů a nutností – rozeslání oznámení, návštěva švadleny, nákup obuvi, vyzvednutí prstýnků, navržení a objednání jednotného menu, svatební fotograf Olomouc, květinová výzdoba, výběr hudební produkce, přičemž výčet nekončí, jsme teprve na začátku…

 

5 Fotografií
Než zazní svatební zvony… 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články