Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Svoji krásu má každá žena ve svých rukou

Svoji krásu má každá žena ve svých rukou
Komerční článek
Autor: Iren

6. červenec 2015 09:06

Nebo by se dalo říci, že i na svých rukou. Faktem je, že v dnešní době plné možností a postupů vedoucích k dokonalosti, už nestačí mít jenom trendy oblečení a na hlavě módní účes. Žena, přitahující pozornost okolí pečuje o svůj celkový vzhled - o pleť, proporce, je starostlivá ke svým nohám, které ji nosí. A dokonalou vizitkou každé, ale i každého z nás jsou bezesporu ruce, které dennodenně vnímáme mnohem více, než si jen myslíme.

Pozdrav nebo pohlazení

Pěstěné a upravené ruce mají opravdové kouzlo a pohlazení od nich je prostě tím „nej“. Jenomže móda ženám velí mít kromě hebkosti také pěkně tvarované, upravené nehty, přičemž není tajemstvím, že modeláž nehtů je již zcela běžnou dámskou záležitostí. Každá příslušnice něžného pohlaví si může zvolit takový typ, která jí bude vyhovovat - gelové nehty lze vybírat ze široké škály tvarů, barev, včetně klasické či elegantní manikúry francouzské.

Dokonalá až do konečků prstů

Ruce na nás prozradí ledasco. Podílejí se na vytváření jedinečné image, vypovídají o naší povaze, vlastnostech, charakteru a není na místě je mít pěkné pouze při navlékání snubního prstenu. Inspiraci pro všední i sváteční dny lze čerpat například na e-shopu Nehtyprofi.cz,který dobrou službu ženám přináší již od roku 2008. O kvalitě produktů, příslušenství, služeb svědčí četné reference a recenze, a to zejména díky serveru Heuréka, který umí vybírat obchody prověřené skutečnými, spokojenými zákazníky.

Léto hýří barvami

Období dovolených nás navíc ponouká popustit uzdu fantazii a objevit kouzlo barev. Hitem letošního léta jsou neonové gely, v nabídce je nepřeberné množství nových barev NEON Uv gelů a přijatelné jsou také cenami, pohybujícími se již od 79 Kč. Pro milovníky romantických a jemnějších barevných podtónů jsou určeny Pastelové Uv gely, které dokáží decentně podtrhnout jak dámskou eleganci, tak ozvláštnit i něžné dívčí prstíky. Chystáte se za dobrodružstvím, relaxací a zážitky? Pak vězte, že tohle vše jde hravě zvládnout ještě než začnete balit kufry…

   

1 Fotografie
Svoji krásu má každá žena ve svých rukou 1
Další články