Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Na chvíli se stát princeznou nemusí jít jenom ve snu

Na chvíli se stát princeznou nemusí jít jenom ve snu
Foto: svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz
Komerční článek
Autor: Iren

24. červen 2015 13:21

S pohádkovou krásou to je jako s rychlou jízdou ve Ferrari. Chcete to, ale zároveň se trochu bojíte svůj sen uskutečnit. Mnozí z nás netuší, jak jednoduché může být splnění na první pohled neuskutečnitelných přání, stačí jen chtít. Tak jak je to s vámi? Zkuste být krásná a originální navzdory konvencím i méně odvážným kolegyním. Buďte konečně jednou svá!

Ženy jsou na tom hůř

Dobře vypadat nejenom v mládí, ale obzvlášť ve zralém věku touží nejedna příslušnice něžnějšího pohlaví. Vkusně a hezky se oblékat při každé příležitosti lze zcela snadno, víte-li kam se vypravit pro žádaný outfit. Šaty na svatbu nebo oslavu, které jsou skutečně na úrovni, poskytne nejenom drahý, specializovaný obchod, ale například i půjčovna plesových šatů.

Vyberte si

Družičky, které chtějí být stylové, studentky, hledající mladistvé společenské šaty, náročnější nevěsty nebo manželky vysoce postavených osobností a dokonce i vy si jistě vyberete. Plesové šaty Praha nabízejí nejenom širokou škálu unikátních kousků rozmanitých stylů a druhů oblečení pro ženy, ale také pro muže, včetně svatebních i společenských doplňků k zapůjčení. V příznačném období probíhá v e-shopovém světě (stejně tak jako v kamenných obchodech) oblíbený výprodej plesových šatů.

Ať žijí barvy!

Bílá nevěsta je již tradicí, ale k letní podnikové akci nebo pro zahradní slavnost lze zvolit též krásu a kouzlo pastelových barev nebo reprezentativní černou. Plesové šaty - půjčovna disponují tak rozmanitou nabídkou, že vybrat si jenom jedny je docela oříškem. Stylista a vizážista se vždy hodí, mít ho po ruce znamená dokonalý vzhled, a estétem ani kreativcem být vůbec nemusíte. Pamatujte - teplé léto hýří pestrobarevnou náladou, vtipným oblékáním, veselými doplňky. I takové mohou být moderní princezny – plesové šaty, účes, střevíčky, psaníčko, doplňky a hurá do společnosti!

6 Fotografií
Na chvíli se stát princeznou nemusí jít jenom ve snu 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články