Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nechci u tebe přespat, ale to neznamená, že po tobě netoužím

Nechci u tebe přespat, ale to neznamená, že po tobě netoužím
Autor: Veronika Čapková

19. červen 2015 17:08

Předem mého článku bych ráda všechny upozornila: Mám ráda sex, mám ráda spánek a mám ráda rána. Jenže tohle všechno nelze někdy úplně spojit v uspokojující výsledek.

Řekla bych, že je to nový trend moderních žen. V minulosti bylo naprosto běžné, že po prvním sexu s naším vyvoleným jsme viděly my jeho, jak se pomalu vykrádá z postele, rychle se obléká a bere čáru. V 21. století se ale karty obrátily. Ženy se staly tvrdší, silnější a samostatnější osobnosti mající rády samy sebe a s tím spojené pohodlí. Muži naopak začali čím dál častěji vyhledávat mazlivou mateřskou náruč, kterou máme symbolizovat my. Chceme se vyspat, aniž bychom se celou noc musely bát o svou krásu, ráno vstát tak rozcuchané a neupravené, jak se můžeme vidět jen my (ne, nevěříme těm vašim řečem, že po ránu vypadáme nejlépe), udělat si své zelené smoothie, zacvičit si a jít do práce. Nechce se nám už předstírat, jak jsme se krásně vyspaly vedle neustále chrápajícího medvěda a jak po ránu nejvíc milujeme slaninu s vejcem.

Asi je to nový fenomén. Vždyť dříve by ženy daly cokoliv za to, aby si je jejich vyvolený chtěl nechat až do rána v posteli. Nyní utíkáme jak zloději. Problémem je to, že když dva dělají totéž, není to totéž. Pokud se žena jen tak beze slova zvedne z postele, oblékne se a se slovy „Já ti zavolám“ mizí ke dveřím, je dost pravděpodobné, že buď nenávratně raní partnerovi city, nebo bude za děvku. Pokud chcete zvolit tu nejlepší cestu, jak odejít, a přitom ho nenechat odejít navždy, postupujte podle následujících kroků:

1. Pokud máte rande v restauraci, hned po příchodu mu vlepte pusu a zašeptejte mu žertovně do ucha: „Nemůžu tě nechat, abys mě držel příliš dlouho, zlato, mám dobré vychování.“ Tím ho maličko naťuknete. Je ale nutné hru rozehrávat ještě dále, abyste dosáhly svého cíle.

2. Když přijdete domů a budete mu sundávat bundu, opět zašeptejte: „Vzhledem k tomu, že dnes budu muset odejít tak brzo, doufám, že Vás mohu vidět příští sobotu.“ A máme tu další skvělé naťuknutí. Ale ještě není nic vyhráno. Stále si, chlapec, může myslet, že vás třeba přemluví.

3. Poslední krok, který jistojistě pochopí a přitom ho neurazí, je odchod. Chcete potlačit jakýkoliv negativní následek tohoto rozhodnutí? Máte velkou kabelku? Tak mu cestou k němu kupte bagetu a až budete mizet, dejte mu ji se slovy: „Snídaně pro mého kluka“. A je vše v tom nejlepším pořádku.

Je to tvrdý svět pro muže, nezdá se vám? Když už konečně se z nich stanou nový modely, kteří vyžadují mazlení, přestane nás to bavit a raději bychom uvítaly praktičtější zacházení. Trošku se nám ty role prostřídaly.

1 Fotografie
Nechci u tebe přespat, ale to neznamená, že po tobě netoužím 1
Další články