Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

„Tati, vezmeš si mě?“ „Ano, synku.“

„Tati, vezmeš si mě?“ „Ano, synku.“
Foto: dailymail.co.uk
Autor: Lorettine

18. červen 2015 19:20

Pravá láska si vždy najde cestičku. Ale ještě než pustíte fantazii na špacír do říše absurdních incestních peripetií, vězte, že ve skutečnosti je vše jinak, než se zdá. Čtěte!

Stalo se to před půl stoletím! Bill a Norman byli mladí, krásní a jednoduše si sedli na první pohled. A to natolik, že se rozhodli spolu sdílet zbytek života. Po oficiální stránce to ovšem mělo v té době menší zádrhel: Opravdu, opravdu nekompromisní přístup úřadů k homosexuálním sňatkům.  A tak se to muži rozhodli vyřešit šalamounsky.

Bill v New Yorku zařídil, aby s Normanem mohl legálně sdílet domácnost, to bylo tak to jediné, co mohli. Když se ale po několika desetiletích, v roce 2000, rozhodli přestěhovat do Pensylvánie, nastal problém. Pensylvánie totiž podobné domácí soužití dvou mužů neuznává. Tak co dál? Svatba ani registrace partnerství v těch letech nepřicházela do úvahy. Oba pánové měli už svůj věk a chtěli tak nějak mít záložní plán, kdyby náhodou jeden z nich onemocněl.

Opět zakročil Bill a rozhodl se na stará kolena papírově stát Normanovým otcem! Na soužití otce a syna opravdu, opravdu nikdo nemůže říct ani jedno křivé slovo. „Já jsem byl syn a Bill táta. Bill je o dva roky starší, to byl jediný důvod,“ prozradil Norman.

Loňského roku se ale stalo něco neuvěřitelného! Pensylvánie povolila gayům svatby! Tak, co teď? Bill a Norman měli nějaké opletačky – chtěli adopci zrušit a několikrát jim bylo řečeno, že to právně nejde, že by Billa musel adoptovat někdo jiný.

Tato love story ale nakonec dopadla naprosto idylicky: Adopci se podařilo zrušit a dva štěstím se tetelící stařečci jsou konečně svoji, tak, jak si to po celých padesát let vztahu přáli! No řekněte, není to dojemné? :)

1 Fotografie
„Tati, vezmeš si mě?“ „Ano, synku.“ 1
Další články