Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rady od Markéty: Kterak docílit krásných nehtů

Rady od Markéty: Kterak docílit krásných nehtů
Foto: jil111
Autor: Markéta

18. červen 2015 18:41

Krásný den všem! Pomalu ale jistě se nám z jara stalo léto. Letní období přímo nabádá k nošení barevných zářivých kousků oblečení, experimentování s barevnými očními stíny, nebo výraznými rtěnkami, jako je například oranžová, nebo sytě růžová a v neposlední řade se můžeme vyřádit i na barevných nehtech prostřednictvím výrazných, sytých či neonových barev, kterých jsou momentálně plné drogerie. Co když ale zrovna nemáme nehty v úplně perfektním stavu a začínají se nám třepit nebo lámat? S Laskomatem jsme objevili pomocníka, který stojí za vyzkoušení!

Nehty jsou pro mnohé z nás oříšek. Někdo má nehty tvrdé, že by s nimi mohl z fleku otvírat konzervy a nic by se nikde neulomilo, někdo má zas nehty jak z papíru a jakýkoliv, byť sebemenší náraz je odrovná na dobrých pár dní. Osobně jsem již měla možnost poznat oboje. Od přírody mám nehty velmi pevné a mohu s nimi dělat prakticky cokoliv, od běžných činností, úklidu, až po již zmiňované otvírání konzerv. Naopak v poslední době jsem poznala i to, když se nehty začnou lámat a třepit, nic nevydrží a při sebemenších činnostech jdou prostě do kytek… A to mě docela neba.

Ano, nepopírám, že není důležité se o své tělo starat především zevnitř prostřednictvím kvalitní, vyvážené a správné stravy, avšak když se z dlouhodobého hlediska moc nedaří a já chci opravdu záchranu ihned, tak sáhnu po skvělém zpevňovači nehtů od Four Seasons.

Tento zpevňovač pravidelně kupuji v lékárně a jeho cena se pohybuje kolem 50 až 60 korun za 14 ml. Měl by nehty účinně zpevnit, vytvrdit, dodat jim odolnost a jako bonus i lesk. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že tento produkt to fakt umí a prozatím jsem nepoznala lepšího pomocníka na zpevnění nehtů, než je tento.

Lak se dá použít samostatně a vždy ho aplikuji alespoň ve dvou vrstvách, někdy i ve třech. Jeho schnutí je celkem rychlovka a výdrž je také pěkná – je výhodou, že jeho případné oprýskání není na nehtech tak evidentní, jako například u laků barevných.

Další možnost jeho použití je například jako nadlak, jakožto zafixování barevného laku. Díky tomu, že lak zasychá do pěkného lesklého finiše, tak ho lze s radostí použít jako topcoat a navíc vám zaručí právě i vyšší pevnost nehtu – takže použití rovnou dva v jednom. Jako poslední možná varianta by byla jej použít jako podlak i nadlak, čímž by se zajistila pevnost nehtu opravdu maximálně.

Osobně nedám na tento produkt dopustit, je to moje první záchrana a takové doslova must have. V lékárnách můžete sehnat i verzi se shimmerem, se kterou však osobně zkušenosti nemám, avšak věřím, že bude mít též pozitivní efekt, nejen pouze vizuální.

Tak milé čtenářky, pokud vás trápí třepící se, či lámavé nehty a potřebujete rychlou záchranu, tak věřte, že toto je moc fajn záchranář.

5 Fotografií
Rady od Markéty: Kterak docílit krásných nehtů 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články