Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jak z toalety v IKEA udělat svatostánek?

Jak z toalety v IKEA udělat svatostánek?
Foto: fortulion.cz
Autor: Lorettine

16. červen 2015 19:15

Světe div se, i tohle je možné! Skot Dave Simons to dokázal! Anebo snad jen chtěl chvíli být středem pozornosti? Kdo ví! Každopádně se tímto článkem dostal přes hranice anglicky hovořících zemí, na což snad tou jednou rádoby nezajímavou fotografií ani neaspiroval. A co že to vlastně bylo za tajuplnou fotku?

Na začátek nutno podotknout, že Davovi je 33 let, tak nejspíš chtěl hledání životního spasitele utvrdit touto symbolickou cifrou. Nedávno navštívil latrínu jedné z poboček IKEA v Glassgow. A víte, když něco opravdu chcete vidět, tak to uvidíte – ať už se jedná o nevěru, hvězdu nad Betlémem, nebo zlaté prasátko se zahnutými zuby nahoru. A takhle se právě Davovi stalo, že v Kristových létech uviděl na záchodě v IKEE Krista. A vyfotil jej.

„Snažil jsem se fotit v tichosti, protože to poslední, po čem asi toužíte, je být slyšen, jak něco fotíte na záchodě,“ nechal se Dave slyšet.

Pravda, dřevo někdy vytváří podivuhodné struktury, a ty zase někdy umí připomínat tváře. Nicméně se nejspíš shodneme, že v případě fotografie nalezence Davidova jest spíše přání otcem myšlenky.

Ale což, vždyť spasitele dnes lidé hledají na nejrůznějších místech od výmyslu světa – od záchodků v IKEE, přes vlasy, jídlo, ptačí lejna, až po zakroucené chlupy na psí zadnici. Říká se, že dnešní doba je velmi uspěchaná, ale zdá se, že někteří lidé mají jednoduše až příliš mnoho volného času.

3 Fotografie
Jak z toalety v IKEA udělat svatostánek? 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články