Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rady od Markéty: Je nová vlasová řada od Garnier opravdu tak zázračná?

Rady od Markéty: Je nová vlasová řada od Garnier opravdu tak zázračná?
Autor: Markéta

15. červen 2015 17:49

Krásný den milé Laskomaťačky. Receptů na vlasy jako z reklamy máme nesčetné množství. Ať se jedná o jakousi přírodní péči, kdy na vlasy můžeme patlat jogurty, kefíry, oleje, med a samé další podobné ingredience (které ale, pravda, občas fungují), nebo se jedná i o péči klasickou, tedy o super extra cool šampony, kondicionéry a masky z drogérií a nebo high-level z kadeřnických salonů. Je na vás, kterou cestou se vydáte a která vám je bližší, ale my si dnes v Laskomatu posvítili na novinku na trhu – Garnier Fructis Goodbye Damage.

Tato řada šamponů, kondicionérů a masek se dostala na náš trh někdy na jaře nynějšího roku. Produkty jsou určeny pro velmi poškozené vlasy a na obalu deklarují, že používáním celé této řady na vlasy bude odvrácen rok poškozování již za jeden týden s tím, že použití je doporučeno třikrát týdně. Reklamy, ve které tyto produkty testovalo několik blogerek, jste si mohli všimnout na internetu a možná i v televizi. Všude jsou samozřejmě tyto kousky vychvalované až do nebes. Jak se ale osvědčily mně?

Již v některém z předchozích článků jsem zmiňovala, že osobně na vlasy nepoužívám přípravky se silikony – potažmo, že je nechci aplikovat na pokožku hlavy, tedy, že se jim v šamponech vyhýbám. Avšak koupí těchto přípravků jsem svoji vůli naprosto podkopala a po několika letech jsem se odhodlala dát silikonům opět šanci – co když to fakt bude fungovat?

Šampon a kondicionér jsem koupila za nějakých 50 korun, takže cena je celkem přívětivá, bohužel jsem si k tomu nepořídila masku, takže jsem neměla možnost vyzkoušet řadu jako komplet. Ale myslím, že to neva. Šamponu je 250 ml a kondicionéru 200 ml.

Co je naprosto okouzlující, je vůně. Ta se vážně povedla a ve vlasech drží dlouho, předlouho. Moje vlasy jsou obecně dost suché a konce jsou poškozené, tedy jsou dobrým adeptem na zkoušení těchto přípravků. Takže?

Je pravda, že silikony na vlasech dělají své. Opravdu byly vlasy po použití lesklejší, jakoby zdravější a na dotek takové příjemné. Nicméně, druhý, třetí den se začaly vracet do svého klasického suššího stavu, takže efekt moc dlouho nevydržel. Toto mě přivádí na myšlenku, že pokud se tyto produkty aplikují na vlasy, které nejsou krepaté a nejsou ani příliš roztřepené tak ano, má to kýžený efekt a majitelka takových vlasů bude jistě nadšená. Pokud se ale přípravky aplikují na hodně poškozené, krepaté a suché vlasy, tak si myslím, že ano, bude tam jistě také pozitivní výsledek, ale ne tak skvělý. Nakonec řekněme si na rovinu, na poškozené a roztřepené vlasy pomůžou asi fakt jen nůžky.

Takže jak produkty hodnotím? Já si myslím, že jsou fajn. Sice to rozhodně není žádná převratná novinka, ani žádné must have, ale za tu cenu a za tu skvělou vůni ve vlasech to stojí. Možná si nakonec dokoupím ještě tu pečující masku.:-) Takže suma sumárum, podlehla jsem reklamě. Podlehnete také?

1 Fotografie
Rady od Markéty: Je nová vlasová řada od Garnier opravdu tak zázračná? 1
Další články