Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Užijte si spoustu zábavy na Kvasické neckiádě

Užijte si spoustu zábavy na Kvasické neckiádě
Foto: kvasice.cz
Autor: Adéla

10. červen 2015 17:20

Jestli bude o víkendu takové počasí jako tenhle víkend, chce to program co nejblíž vodě, jinak se všichni definitivně uvaříme. Ideálně tedy zní třeba Kvasická neckiáda na řece Moravě. Vyrobte si vlastní plavidlo, postavte se na start a doufejte, že se cestou k cíli nepotopíte. Organizátoři slibují den plný zábavy, spoustu dobrého jídla a pití a doprovodný program k tomu.

Kvasická neckiáda se koná v sobotu 13. června v loděnici obce Kvasice nedaleko Kroměříže. Bude to den plný zábavy, ale hlavně kreativní soutěž nadějných konstruktérů fantazijních korábů, výstředních lodí, netradičních plavidel a jiných neodolatelných plovoucích nezvyklostí. Navrhněte a dejte dohromady své plavidlo a pusťte se do bláznivého zápolení před zraky zvědavých diváků. Čím bláznivější a originálnější stroj bude, tím je větší šance na umístění v konečném pořadí.

Tak dejte dohromady partu, zapojte fantazii, postavte co nejšílenější koráb a vyhrajte sud piva, který je hlavní cenou v bláznivé soutěži. Akce začíná v již zmiňovanou sobotu ve 14 hodin. Kromě hlavní soutěže se můžete těšit i na další doprovodné záležitosti, jako je lávka odvahy Petra Vykydala, soutěž o největší Plechovou hubu, vystoupení mažoretek, ukázku vodních sportů, ukázku práce Policie ČR Kroměříž nebo mini vodní ZOO Vodáckého klubu.

Bude se točit pivo a limonáda, budou se jíst dobroty z udírny, soutěžit v pojídání pálivých papriček a tak. Podle všeho to bude vážně stát za to.

Dokážete si představit lépe strávenou sobotu? Tohle je přesně ten typ akce, na kterou budete ještě strašně dlouho vzpomínat. A kdo ví, v takovýchto situacích se seznamuje nejlépe a třeba z toho nakonec bude i nějaké to rande.

1 Fotografie
Užijte si spoustu zábavy na Kvasické neckiádě 1
Další články