Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rady od Markéty: Je Tangle teezer opravdu to nejlepší pro vaše vlasy?

Rady od Markéty: Je Tangle teezer opravdu to nejlepší pro vaše vlasy?
Autor: Markéta

8. červen 2015 17:36

Krásný den všem! Každá z nás, která má alespoň trochu delší vlasy, jistě zná ten pocit, kdy se vlasy pořád někam motají, cuchají se a vesměs nechtějí poslouchat. A kdo je navíc milovníkem rozpuštěných vlasů, tak to jistě zná dvojnásob, zvlášť když zafouká vítr. Takové neposedy česat je někdy fakt zážitek. Nicméně, my se s naším magazínem na Laskomat.cz dnes mrkneme na dobrého pomocníka, díky kterému půjde česání jedna báseň.

O čem že je řeč? Jistě vás nepřekvapí, když zmíním název Tangle Teezer. Tento hřeben je údajně nejprodávanějším kartáčem na vlasy na trhu a v posledních pár letech zažívá opravdu boom. Jistě ho vlastní nejedna z vás, která teď právě čte tento článek. Ale zaslouží si takovou chválu, která se na něho sype ze všech stran?

Tento hřeben je celý z plastu a lze jej zakoupit v několika verzích. Nemá žádné držadlo a do ruky vám padne tak akorát svým dobře tvarovaným hřbetem. Můžete ho sehnat v nekonečném množství barev a jeho cena se pohybuje zhruba od 250 korun – sehnat se dá jak v internetových, tak v kamenných obchodech – například v kadeřnictví.

Jeho výhoda oproti jiným podobným hřebenům by měla být zrovna v tom, že pokud máte zacuchané vlasy, tak je hřeben dokáže bez problémů rozčesat a co víc? Hlavně by je měl údajně rozčesat bez tahání! Tedy ušetří vás oné nepříjemné bolesti, která nám evokuje pocity, jako když jsme byly malé holky a maminky nás narychlo česaly do školky, či školy a uši - neuši, zacuchané - nezacuchané, spěcháme… Au au.

Jak, že by to měl tento zázračný hřeben dělat? Jeho funkce tkví právě v plastových hrotech, které by měly být tak ohebné, že by před zacuchancem jednoduše měly uhnout. Je tomu ale tak doopravdy?

Osobně musím přiznat, že se mi vlasy cuchají fakt docela dost a konce mám celkem suché, což umocňuje zacuchání. Když se je snažím prohrábnout právě tímto hřebenem, tak mi to na první pokus prostě nevyjde. Tedy i s tímto hřebenem musím při rozčesávání postupovat od konečků postupně přes délky až nahoru ke kořínkům.

Nicméně ten hřeben mě baví, protože je skladný, skvěle se myje a hlavní výhodu vidím především v tom, že se dá použít ve sprše. Tedy pokud si na vlasy aplikujete kondicionér a chcete ho mít pěkně po celé délce vlasů, tak právě tímto hřebenem jej roznesete opravdu všude.

Je nakonec pravda, že je i speciální Tangle Teezer, který je určen přímo do vody, tedy teď na léto to bude jistě ideální věc třeba na koupálko, avšak osobně si myslím, že na mokré vlasy můžete použít kterýkoliv z těchto hřebenů. Avšak koupit si specialitku – třeba jen tak pro radost, nakonec, proč ne?

Tak milé dámy, osobně se přikláním, že ano, tento hřeben je opravdu fajn. Úplně bych ho sice nevynesla do nebes, ale znám spoustu žen, které na něho nedají dopustit, takže pokud jste ho ještě nevyzkoušely, tak myslím, je velká pravděpodobnost, že budete velmi spokojené! ;-)

1 Fotografie
Rady od Markéty: Je Tangle teezer opravdu to nejlepší pro vaše vlasy? 1
Další články