Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Antechinus, aneb vakomyš, která se „usexuje“ k smrti. Doslova!

Antechinus, aneb vakomyš, která se „usexuje“ k smrti. Doslova!
Autor: Lorettine

3. červen 2015 17:59

Pánové, přiznejte se. Kolik z vás alespoň jednou v životě vyslovilo přání umřít v sexuální ráži? V Austrálii žije jeden malý, roztomilý hlodavec, který tuto filosofii aktivně praktikuje! Bohužel tak intenzivně a efektivně, že mu hrozí vyhynutí. Z přemíry sexu!

Zní to groteskně, ale život samce antechina groteskní skutečně je. Je to druh hlodavce objevený teprve nedávno, a už na pokraji vyhynutí. Jakmile totiž dojde na páření, samečci neznají bratra – během procesu trvajícího přibližně dva týdny prakticky nonstop kopulují s co nejvyšším počtem samiček, aby právě oni co nejvíc rozšířili svůj gen.

Do fáze dospělosti se sameček dostane už za rok, a tady jeho cesta končí. Příroda totiž začne volat tak intenzivně, že malé, vakomyší tělíčko najednou překypuje feromony, které naprosto zaslepí mozek, tvoreček tudíž zapomíná jíst, pít, spát, nebo se jakýmkoli způsobem regenerovat, a hnán nezdolnou touhou si užívá a užívá. A užívá si až do té doby, než mu zkolabuje organismus a padne k zemi, aby se už nikdy nezvedl.

To, po čem tolik mužů čistě z psiny prahne, má antechinus i reálně. Je předurčen k tomu, aby se jednoduše usexoval k smrti. Američtí vědci – kterým stále bezmezně důvěřujeme – se samozřejmě snažili zjistit, jestli se ze strany samečků vakomyši nejedná spíš o sebevraždu (z galatních důvodů – aby přenechali místo a více jídla pro těhotné samičky a své ratolesti), ale kupodivu dospěli k závěru, že ne! Antechinus je prostě a jednoduše ten největší kanec! Jeho libido se mu ale bohužel stává osudovým.

Je to smutné a úsměvné zároveň. Jedná se o zcela přirozený proces, ale při pohledu na fotografii vakomyšáka nejspíš dostanete chuť podrbat svého případného pískomila za ušima a říct mu něco, jako že je tím nejlepším, co vás kdy v životě potkalo. Jo, a nejspíš se také vzdáte své touhy zemřít při divokém sexu. :)

2 Fotografie
Antechinus, aneb vakomyš, která se „usexuje“ k smrti. Doslova! 1
Antechinus
Další články