Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Červnové premiéry: Těšíme se na Mimoně

Červnové premiéry: Těšíme se na Mimoně
Foto: fandimefilmu.cz
Autor: Adéla

2. červen 2015 17:44
Ano, je to infantilní žlutá fazole, ale všichni je milují a teď se blíží do kin. Kromě Mimoňů se ale můžete v červnu těšit i na pár trochu dospělejších filmů.

Můžete se těšit na dva velmi slibně vypadající horory, nějaké ty komedie, ale i pár artových záležitostí pro náročnější diváky. Mezi červnovou nabídkou je i jeden romantický film, který ale bude spíš koukavý, než přeslazený a k nepřežití.

První týden bude děsivý

Jestli chcete vyrazit na nějakou filmovou premiéru ještě tento týden, pak si od čtvrtka můžete vybírat z relativně různorodé nabídky. Do kin půjde komedie s Melissou McCarthy, která hraje sekretářku tajných agentů. Na druhou stranu se ale chystá i fanoušky dlouze očekávaný horor Insidious 3: Počátek, takže jestli se chcete trochu bát, je tohle celkem jasná volba. Kdo by chtěl něco trochu k zamyšlení, nechť se vypraví do kina na norskou artovku Slepá. Film o ženě, která oslepne a objevuje hranice mezi fantazií a realitou. Ženy pak bude asi víc zajímat druhý evropský film nazvaný jednoduše Dior a já, netřeba dlouze vysvětlovat, že jde o pohled do zákulisí vysoké módy.

Pak přijde Jurský svět a Paulo Coelho

Druhý týden v červnu bude v kinech patřit prakticky jenom Jurskému světu, který má sice mohutnou kampaň a všude se ohání Stevenem Spielbergem, ale s nadšením bychom to nepřeháněli. Spíš bude lepší si počkat na 18. června, kdy jde do kin mimo jiné drama Sejmi prezidenta. Vzešlo z finsko britské koprodukce a hlavní roli amerického prezidenta si v něm zahrál Samuel L. Jackson. Zápletka zní trochu šíleně, nejmocnější muž planety zůstane na pospas divočině Laponska a pomůže mu malý kluk.

 

Komu by se na tohle nechtělo, ten si bude moct vybrat ještě brazilskou novinku Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha, životopisný snímek o slavném spisovateli. Nebo opět horor Odebrat z přátel inspirovaný sociálními sítěmi.

Mimoni otevřou léto

Ano, 25. června jdou do kina skutečně Mimoni. Je to žluté fazolové šílenství, kterému se jen tak nevyhnete. Komu leze to jejich „banaana“ už teď na nervy, tak mu doporučuji se přestěhovat koncem června na Sibiř, neboť Mimoni nás prostě nemilosrdně pohltí. Je tu ale i nemalá skupinka šílenců, kteří se na ně nepokrytě těší. A proč nevyrazit na jedno skutečně ulítlé rande na nejlepší animák, který nás nejspíš letos čeká?

 

Navíc v polovině června se pomalu začíná promítat i v letních kinech, kterých je v Česku dohromady dvacet. Tak mrkněte, kde máte to nejbližší a vyrazte s partou nebo ve dvou na zábavu pod širým nebem. Lahvinku vína s sebou a co víc si přát. Jestli vás zajímají novinky z filmového světa, ale nejste naprostí šílenci s absolutním přehledem, našli jsme pro vás super stránky, kde se dozvíte všechny novinky napsané srozumitelně a přehledně: www.watchmen.cz.

1 Fotografie
Červnové premiéry: Těšíme se na Mimoně 1
Další články