Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Virtuální akční letáky - skutečné slevy

Virtuální akční letáky - skutečné slevy
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

22. květen 2015 14:59

Akce na jednom místě

Každodenní úkol pro většinu žen nebo mužů – nakoupit pro celou rodinu levně a výhodně. S úkolem nakupovat levně a výhodně se potýkáme každý den. Naštěstí nám ho mohou usnadnit akční letáky supermarketů, které lze najít na jednom místě.

Rodina, jakkoli malá či velká, potřebuje každý den přísun čerstvých potravin, nápojů, drogerie a dalších potřeb. Tíha tohoto úkolu často leží na bedrech žen, které se již během dne v práci děsí, co vše musí cestou domů nakoupit a kde tak učiní nejlevněji, aby šetřily rodinnou peněženku.

Akční letáky

Supermarkety nám pomáhají tím, že vydávají letáky, ve kterých uvádí aktuální ceny nejběžnějších výrobků a upozorňují nás na potraviny, drogerii a další produkty, které mají právě v akci. Tyto letáky nám často chodí do schránek či si je můžeme vyzvednout přímo v prodejně. Co si má ale počít žena, která tráví podstatnou část dne v práci a leták nemá k dispozici?

Akce na jednom místě

Na internetu lze najít webové stránky, kde jsou uveřejněny akční letáky různých supermarketů. Nákupčí rodiny si tyto informace může na internetu najít, v klidu si promyslet skladbu jídelníčku na večer či na víkend a pak vyrazit do supermarketu, kde se nemusí zdržovat hledáním výhodných cen.

Existuje-li v okolí více supermarketů, např. Albert, Penny či Tesco obchody, lze prolistovat všechny letáky a nakoupit tam, kde mají nejlevnější tu položku, kterou právě potřebujete. Častější je ale případ, že se poblíž nachází pouze jeden supermarket. Pak je výhodou, když takový supermarket vydává akční letáky různých typů. Příkladem může být aktuální leták Albert, který obsahuje nabídku supermarketu Albert, hypermarketu Albert, ale i speciální vydání určené pro grilování.

Otevírací doba

Na internetu lze ale kromě akčních letáků najít i další užitečné informace, např. otevírací dobu či adresu obchodů.

1 Fotografie
Virtuální akční letáky - skutečné slevy 1
Další články