Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Maddie Ziegler – blonďatý, miliónový přízrak

Maddie Ziegler – blonďatý, miliónový přízrak
Foto: google.com.au
Autor: Lorettine

20. květen 2015 17:37

Australská zpěvačka Sia se před časem rozhodla udělat cyklus tří písní, do jejichž klipů obsadila coby tanečnici dvanáctiletou Maddie. Vyhoupla ji tím do hvězdného nebe.

Maddie už v té době měla za sebou úspěšné taneční soutěže i nějaké to účinkování v televizi, nicméně v klipech Sie podala tak nezapomenutelný výkon, že jí třeba takový Chandelier jistě z části vděčí za tu luxusní sedmnáctou příčku na seznamu historicky nejsledovanějších videí YouTube.

Na dívčině výkonu v trojici klipů je zvláštní zejména to, jak je nucená se vcítit do situací, o kterých v jejím věku (doufejme) ještě nemá potuchy: alkoholismus, smutek z rozchodu, deprese. Ale co naděláme, herci jsou přece od toho, aby se přetvařovali, a Maddie se umí přetvařovat tak dokonale, že jistě mnohým běžel mráz po páteři při pohledu na ty trhané pohyby, enigmatický výraz a hlavně ty oči.

Oči Maddie Ziegler a její práce s mimickými svaly je kapitolou sama pro sebe. Stačí se podívat na pár sekund z nejčerstvějšího klipu z trilogie – Big girls cry – a pochopíte, o čem je řeč; malý, blonďatý andílek (díky platinové paruce ještě blonďatější) je schopen ze sebe během chvilky udělat děsivý přízrak, který byste rozhodně nechtěli potkat v temné aleji. Tohle všechno jen díky tomu, jak se na vás dívá, jak trhaně gestikuluje a jak třeští oči.

Zažíváme snad zrod nové hvězdy? Maddie je necelých třináct let a projekt se Siou na ni upoutal pozornost milionů diváků. Jste zvědaví, kde Maddie zazáří příště? My rozhodně ano!

2 Fotografie
Maddie Ziegler – blonďatý, miliónový přízrak 1
{$nadpis} {$i}
Další články