Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Rady od Markéty: Jsou dlouhotrvající rtěnky jen mýtus?

Rady od Markéty: Jsou dlouhotrvající rtěnky jen mýtus?
Foto: Kristopha Hohn
Autor: Markéta

12. listopad 2015 22:06

Ola hola Laskomat vás volá! Milé dámy, dneska to budou rtěnky. Se rtěnkami je to neustálý boj. Ty z vás, které je používáte, dáte mi určitě za pravdu, že sehnat kvalitní rtěnku, která vydrží nějaké to pití i jídlo a hlavně – nedat za ní spoustu stovek, je opravdu těžký úkol. Nicméně kdo hledá, ten doopravdy (pevně v to věřím) najde. Já jsem totiž už našla.

Jsem nenapravitelná milovnice rtěnek a směle se k tomu přiznávám. Není měsíc, aby mi do sbírky nějaký ten kousek (či více kousků) nepřibyl. Je to prostě fakt. Závislost. A ano, opravdu je používám. V poslední době jsem se dost přeorientovala na výrazné rty. Tedy červená rtěnka je mým denním chlebem.

Nicméně u červených rtěnek je potíž s tím, že je na ní vidět každá vada. Tedy pokud člověk pije, sem tam něco sní a rtěnka se postupně ze rtů vytrácí, není to nic moc. Samozřejmě, pokud žena nosí červené rty, je nutností s sebou nosit i zrcátko pro případné korekce. O červenou rtěnku na rtech se žena prostě musí starat. Avšak, jaké by to bylo, kdybychom se o ni starat nemusely? Nebo alespoň ne každých pár minut?

Na tuto otázku zná odpověď produkt od Dermacolu. Ano. Dermacol přišel v nedávné době na trh s revoluční novinkou, která má na rtech vydržet nekonečných 16 hodin. To bych nebyla já, abych to nevyzkoušela a neotestovala. A vskutku. Výsledky jsou opravdu skvělé.

Tento produkt se nazývá dlouhotrvající barva na rty. Její cena se pohybuje od 140 po nějakých 240 korun a seženete ji téměř v  každé drogerii ve stojanech s Dermacolem. Produkt se skládá ze dvou složek – barvy na rty a péčí na rty, neboli třeba leskem. Produkt vzhledově vypadá jako lesk na rty, ale není tomu tak. Aplikuje se aplikátorem, typickým pro lesky, takže lze barvu nanést přesně tam, kam patří. Dobré je, že u této rtěnky není potřeba konturovací tužky. Barva se nikam nerozpíjí a zůstává na místě. Po nanesení barevné fáze je dobré minutu počkat, až produkt zaschne. Co je fajn, je skutečnost, že zasychá do matného vzhledu. Následně, pokud chcete, můžete nanést péči na rty, která dodá rtům zdravou „šťávu“.

A kolik toho rtěnka vydrží? Řeknu vám, že fakt dost! Ráno jsem produkt nanesla na rty a následně jedla, pila, hodovala..:-) a večer jsem rtěnku musela odličovat. A ani to odličování nešlo tak snadno. Takže za mě rozhodně ano! Doporučuji.

Dermacol nabízí celkem devět odstínů. Najdete tam jak jemné, nenápadné odstíny, tak i výrazné červené. Dermacol samozřejmě myslel na milovnice třpytek a shimmeru, takže i takové kousky v nabídce najdete, avšak, v recenzích jsem četla, že kousky se shimmerem nemají zdaleka takovou výdrž, jako ty bez něho.

Takže milé dámy, je to vskutku tady. Rtěnka, která fakt drží. Není nic jednoduššího než si pro ni skočit to drogérie. S tímto zázrakem se nemusíte bát zvolit na rande výraznou rtěnku a můžete být v klidu, že zůstane tam, kde má a to i bez neustálé kontroly v zrcátku. ;-)

3 Fotografie
Rady od Markéty: Jsou dlouhotrvající rtěnky jen mýtus? 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články