Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Festival Korso Krymská: To pravé pro pořádné bohémy

Festival Korso Krymská: To pravé pro pořádné bohémy
Foto: kudyznudy.cz
Autor: Adéla

12. květen 2015 18:03

Už třetí ročník pouličního festivalu Korsko Krymská se blíží a s ním i bohatý program, teď už ve více než čtyřiadvaceti místních podnicích. Chcete-li o víkendu podniknout něco vážně nezapomenutelného, pak je tohle v Praze jasná volba.

 

V části Prahy kolem Krymské ulice je mnoho útulných kaváren, centrum jógy nebo tzv. Strojovna, kde se lidé mohou učit šít. Už potřetí se tu navíc chystá pouliční festival s názvem Korso Krymská, který dělá tuhle ulici ještě přívětivější. Návštěvníci si budou moct zahrát šachy, zatančit si, ochutnat veganská jídla nebo se zúčastnit autorského čtení studentů.

Nabídka, která se neodmítá

Program festivalu Korso Krymská je opravdu bohatý a podílí se na něm mnoho podniků nejen v Krymské, ale také ve Francouzské, Donské a Černomořské ulici. V Café V Lese zahraje DJ Mardoša a nabídnou vám tu domácí limonády, o kousek vedle v Di Schowroom Sardega budete moct okusit Sardinii všemi smysly, v Družině bude tančírna a čtení studentů Literární akademie. Zažít budete moct i tango na chodníku nebo si v kině Pilot vybrat něco ulítlého v dobročinném bazaru a přispět tak na pomoc obětem zemětřesení v Nepálu. Kdyby vám ani to nebylo málo, zapojte se do turnaje ve stolním tenise na Petrohradské nebo se ponořte do příběhu Saturnina ve Strojovně.

 

K tomu všemu bude nespočet podniků nabízet spoustu dobrot také z kategorie raw food, pochutnají si i vegani nebo příznivci exotických kuchyní jako je ta thajská nebo latinsko-americká. Bude tu ale i pořádné maso, sýry, sladkosti a káva. K večeru samozřejmě dojde i na víno a postupně třeba na koktejly a kdo ví, třeba se ulicemi protančíte až do samého rána. Festival Korso Krymská má jedinečnou atmosféru, narazíte tu na spoustu zajímavých lidí a možná i na toho pravého, či tu pravou.

1 Fotografie
Festival Korso Krymská: To pravé pro pořádné bohémy 1
Další články