Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nečekejte na slunce. Vydejte se mu naproti!

Nečekejte na slunce. Vydejte se mu naproti!
Foto: newtravel.cz
Komerční článek
Autor: Iren

4. květen 2015 14:11

Občasné sluneční teplé paprsky jsou předzvěstí toho povětšinou nejpříjemnějšího období roku. Sice se někde ještě po ránu třpytí tráva od přízemních nočních mrazíků, ale žezlo je už dávno předáno.

 Děti se začínají těšit na prázdniny a rodiče pomalu přemýšlejí o společné dovolené. Mnohým nastává jako každoročně dilema – kam za sluncem, vodou, zážitky, sportem, relaxací…

Jděte na to chytřeji než loni

Ve schránce se už krčí několik katalogů se zájezdya turistickými pobyty na léto. Cestovní kanceláře se předhánějí internetovými nabídkami, fotografie s průzračnou mořskou hladinou a krajem zalitým sluncem lákají právě sem! Jenomže není lehké vybrat to pravé „ořechové“ pro celou rodinu a ještě třeba i za slušný peníz. Je dobré vědět, kam nás to nejvíc táhne a co vlastně od letošní dovolené očekáváme. Po srovnání zájezdů, jejich kvalit, cen, poskytovatelů vám bude hned jasněji.

Luxus a pohodlí versus přírodní rekreace

V oné široké nabídce současného trhu si skutečně vybere každý, ať už hledá oblíbené autokempy, apartmány, bungalovy nebo čtyřhvězdičkové hotely s programem all inclusive. Hodláte použít vlastní dopravní prostředek, autobus, vlak, loď nebo využijete luxusu letecké dopravy? Zvažte všechna pro a proti, možnosti stravování či vaření, programu, čtěte reference. Klienta by kromě ceny mohla zajímat i serióznost vybrané cestovní kanceláře, různé druhy pojištění, recenze hotelů a další důležité informace, které se spokojeně prožitou dovolenou jistě souvisejí víc, než se zdá.

Probírat se stovkami nabídek cestovních kanceláří můžete přímo z pohodlí domova, například při odpolední kávičce. S pomocníkem, kterým je srovnávač zájezdů New Travel.cz, už to nemůže být jednodušší a přehlednější, hned po výběru pro vás ideální alternativy a ověření kapacit lze uzavřít smlouvu přímo u vybrané konkrétní cestovní kanceláře. Možná nebude od věci zařídit se dle okřídleného „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek“. Včasná rezervace znamená jednat efektivně a mít zase o jednu starost méně.

Krásný sluníčkový den a hodně těšení na brzkou dovolenou!

 

6 Fotografií
Nečekejte na slunce. Vydejte se mu naproti! 1
Kuba
Keňa
Keňa
Kuba
Maledivy
Další články