Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Chcete se stát testovačem německých prostitutek? Stačí vám k tomu jen vysokoškolský diplom!

Chcete se stát testovačem německých prostitutek? Stačí vám k tomu jen vysokoškolský diplom!
Foto: pixabay.com
Autor: Lorettine

1. květen 2015 15:27

Že jsou němci tak trochu zvrhlí, o tom se asi ani nemusíme zdlouhavě bavit. A proto, aby v oblasti sexu dokázali ještě nějak šokovat, musí udělat nějakou opravdovou šílenost. A tak ji udělali!

Jak v posledních letech v supermarketech ubývá pokladen, za nimiž by museli sedět prodavači, tak vznikají rozličná, nová povolání – lidé přeci musí „něco“ dělat… A to byste se divili, v čem některá nová povolání spočívají!

Německá „dospělácká“ sociální síť zvaná Kaufmich (v překladu „kup si mě“ – no, už snad ani není nutné pokračovat se už nějakou dobu věnuje mapování německých prostitutek. Podle slov svých zakladatelů by Kaufmich měla fungovat asi jako Trip advisor veřejných domů: zákazník má přece právo si předem obhlédnout terén, než zainvestuje.

Práva zákazníků by teď ovšem měla dostat zcela nový rozměr – nedávno na pracovní trh vtrhl inzerát hledající „testovače prostitutek“, hledaného právě touto německou sociální sítí! Mělo by se jednat o muže s vysokoškolským vzděláním (!), „biznysmena“, ideálně obeznámeného se systémem fungování bordelů, a pochopitelně by se měl připravit na sex se všemi zaměstnankyněmi toho kterého podniku. Pak je totiž bude hodnotit na internetu, aby si každý zákazník mohl dle svých aktuálních potřeb vybrat!

Zakladatelé Kaufmich horují za práva sexuálních pracovnic a tvrdí, že veškeré problémy s nimi spojené mají základ v odsuzování a předsudcích ze strany společnosti. „Chceme dosáhnout, aby byly sexuální služby nahlíženy jako rovnoprávný a plně akceptovaný komponent společnosti,“ nechal se slyšet jeden ze zakladatelů sociální sítě.

Mluvčí Kaufmich sice tvrdí, že se jim přihlásilo už na 150 zájemců, ale co když je to místo stále volné, pánové, tak na co ještě čekáte?!

1 Fotografie
Chcete se stát testovačem německých prostitutek? Stačí vám k tomu jen vysokoškolský diplom! 1
Další články