Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Luxusní kamenné obklady pozvednou úroveň vašeho bydlení

Luxusní kamenné obklady pozvednou úroveň vašeho bydlení
Foto: obkladyrepa.cz
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

30. duben 2015 23:49

Kdo si zařizoval nebo zařizuje vlastní bydlení, ví, že je to životní etapa velmi náročná, zato krásná. Zhmotní se vám sny. Mohou to být sny o prostorné kuchyni, krbu v obývacím pokoji či velké zahradě s výběhem pro zvířecí miláčky. Jedním z důležitých rozhodnutí, které musí každý nový majitel nemovitosti udělat, je rozhodnutí o typu obkladů či omítky.

Lícovky a ostatní

Již před mnoha lety vtrhla do české kotliny móda lícových cihel. Červené lícovky jsou sice typické spíše pro domečky v Anglii, svoje místo si ale našli i u nás. Čechy a Češky přesvědčila jejich nesporná praktičnost. Kdo bydlí v domě s obkladem z lícových cihel, potvrdí vám, že mezi výhody lícovek patří dlouholetá životnost, odolnost, pevnost a bezúdržbovost.

Lícovky se brzy začaly používat také v interiérech. Můžete je často vidět jako obložení krbu či jedné nebo dvou stěn v obývacím pokoji, kde působí neotřele a syrově. Architekti také často umisťují lícovky zároveň na vnitřní stěnu v pokoji a na fasádu a nechají tyto dva prvky vzájemně vizuálně komunikovat přes prosklenou stěnu, čímž dojde k propojení interiéru a exteriéru v jeden neoddělitelný celek.

Módní kamenné obklady

V uplynulých letech se nabídka obkladů neuvěřitelně rozrostla. Obklady, to už nejsou jenom lícovky, můžete si totiž vybrat z mnoha druhů materiálů. Velmi oblíbené jsou obklady z přírodního kamene, které jsou téměř nezničitelné a působí velmi luxusně.

Vyrábí se i umělé kamenné obklady z betonu, které imitují vzhled přírodního kamene a jejich výhodou je nižší hmotnost a široká škála dekorů. Zajímavou možností pro interiéry jsou obklady ze sádry. Tento materiál totiž umožňuje vyrobit obklad s hladším povrchem a místnost pak působí útulněji.

Kam na ně?

Kamenný obklad je solidní a pozvedne úroveň vašeho bydlení o celou třídu. Před konečným rozhodnutím je vhodné prozkoumat nabídku na internetu. Nejširší nabídku obkladů naleznete na e-shopu Kamenné obklady ŘEPA.

11 Fotografií
Luxusní kamenné obklady pozvednou úroveň vašeho bydlení 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články