Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Kam letos na čarodějnice? Rozhodně na brněnský Čarodějáles!

Kam letos na čarodějnice? Rozhodně na brněnský Čarodějáles!
Autor: Adéla

28. duben 2015 20:15
Jeden koncert za druhým, skvělá atmosféra, jarní pohoda a zážitky, na které se nezapomíná. Takový je brněnský Čarodějáles každý rok a takový bude s největší pravděpodobností i osmý ročník. Těšit se můžete na české kapely jako Horkýže Slíže nebo Mig 21, ale i zahraniční hvězdy, headlinerem jsou letos švédští Royal Republic.

 

Brněnská Riviéra v Pisárkách je už tradičně místem konání rockového festivalu a jak už název napovídá, připadá tahle velká párty vždycky na poslední dubnový den, tedy 30. dubna, letos začíná Čarodějáles ve 14 hodin.

Velké zahraniční hvězdy

Hlavní headliner dorazí letos znovu ze severu. Švédští Royal Republic vycházejí z garážového punku, který se u nich ale míchá s vlivem britských kytarovek. Loni předvedli svou strhující energickou show na Rock for People a letos vyprodali pražskou Lucernu, takže je rozhodně o co stát.

 

Z provařenějších kapel se pak na Čarodějálesu můžete po čtyřech letech těšit na Horkýže Slíže, Tata Boys, odlehčenou pohodu přinesou Mig 21 a čarodějnickou atmosféru dotvoří gothic rockové legendy XIII. Století.

Z Anglie pak přiletí The Foud, z Německa Pussy Con Carne a výbušnou směsí reggae a world music vás roztančí United Flavour.

 

Jako velké překvapení si pořadatelé připravili premiéru speciálního setu cover verzí rockových megahitů věhlasné formace Vojtěch Dyk & B Side Band určeného jen pro několik velkých letních festivalů.

 

Soutěž nejúžasnějších čarodějnic

I letos bude odborná porota vybírat z příchozích čarodějnic tři nejúžasnější a ocení je na Starobrno Stage v 18.20 před začátkem koncertu Horkýže Slíže. Takže kostýmy je radno vyladit, hraje se o ubytování v horské chatě v Rakousku, voucher o tisícovku na konzumaci v Metro Music Bar a další zajímavé ceny.

 

2 Fotografie
Kam letos na čarodějnice? Rozhodně na brněnský Čarodějáles! 1
{$nadpis} {$i}
Další články