Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Myslíte si, že nemáte u celebrit šanci?

Myslíte si, že nemáte u celebrit šanci?
Foto: web.stagram.cz
Autor: Zuzana K.

31. srpen 2015 14:32

Že se herci a zpěváci poohlížejí pouze po slavných protějšcích z oboru? Ale kdepak, i v Hollywoodu se plní ta nejtajnější fanouškovská přání! Že se zázraky dějí, potvrzuje hned několik případů z praxe! Pokud se nechcete spokojit s Pepou z vedlejší vesnice, zamiřte výše! Třeba vám to vyjde. Pojďme se podívat na to, které celebrity sdílí lože se svými největšími fanoušky!

Julia Roberts & Daniel Moder

Zlatíčko Ameriky, jak se také Julii přezdívá, randila v minulosti například s takovým Matthewem Perrym, Kieferem Sutherlandem, Liamem Neesenem či Dylanem McDermottem. V roce 2000 však její oko zachytilo kameramana Daniela Modera, když natáčela film Mexičan. V té době byl sice Daniel ženatý a Julia ve tříletém vztahu, nicméně oba brzy zjistili, že z této lásky není cesty ven. Moder se rozvedl, Julie ukončila vztah s přítelem a v roce 2002 se vzali. Mají spolu nyní 3 potomky  a spokojené manželství.

Nicolas Cage & Alice Kim

Podobně jako Julia Roberts má tento pohledný herec na svém listu vztahů dámy zvučných jmen a krásných křivek (Brooke Shields, Sarah Jessica Parker, Angelina Jolie, a dokonce ex-manželku Lisu Marii Presley), přesto však podlehl kouzlu „obyčejné smrtelnice“. Nicolas poznal svou současnou manželku Alice v roce 2004 v restauraci, kde servírovala! Kim si řekla pouze o autogram, dostala však také Nicolasovo telefonní číslo. Lína huba, holé neštěstí – že? Ti dva se vzali ještě ten samý rok na soukromém ranči. No není tohle romantika?

Matt Damon & Luciana Bozan

Další velmi šťastnou servírkou se stala Luciana Bozan! Přestože Matt si začal s herečkami jako je Winonou Ryder či Minnie Driver, byla to právě barmanka Luciana, která si ho omotala kolem prstu! Pár se poznal v roce 2003 během Mattova natáčení filmu Bratři jak se patří v Miami na Floridě. Když Matt vešel do baru, vrhlo se na něj v první chvíli spousty otravných fanynek, a tak se schoval na baru s otočenými zády. Na starosti ho dostala právě Luciana (sice také jedna z bláznivých fanynek, ale před ní se mu utíkat nechtělo). Luciana již měla dceru, kterou Matt přijal za svou a samozřejmě zapracovali také na dalších potomcích. Svatba se uskutečnila v roce 2005.

Conan O’Brien & Liza Powel

Pokud netušíte, o koho se jedná, Conan se živí v Americe moderováním, producenstvím, herectvím, dabérstvím, a také je to velmi talentovaný scénárista a komik! Když v roce 2000 při moderování jedné ze svých vtipných nočních show zahlédl v publiku textařku Lizu, věděl prý zcela hned a jasně, že je to ta pravá! Od té doby si spolu stihli pořídit dceru a syna a Liza je ráda, že jako věrná fanynka navštěvovala jeho vystoupení. Vyplatilo se to!

John Travolta & Kelly Preston

V roce 1991 si John Travolta vzal svou fanynku a herečku Kelly. Když dávali v minulosti poprvé v kinech Pomádu, tehdy šestnáctiletá kráska se zadívala na plakát Dannyho a prý najednou věděla s jistotou, že si jej jednou vezme. O třináct let později se tak skutečně stalo, a ona tím potvrdila, že to, o čem dívky a ženy sní, se může stát realitou! Tyto dva jsou si stále spřízněnými dušemi, měli spolu děti a prošli si těžkým obdobím. Nikdy ale nezanevřeli jeden na druhého. Prostě pohádkové love story!

Jessica Alba & Cash Warren

Cash byl asistentem produkce během natáčení filmu Fantastická čtyřka  v roce 2004. Cash se nijak netají tím, že byl fanouškem její tvorby již od devadesátých let, počínaje Delfínem Flipem až po snímek Dark Angel. Ti, co byli přítomni během jejich prvního seznámení, tvrdí, že to mezi nimi hned zajiskřilo a zem se otřásla. V roce 2008 se Cash a Jessica vzali a i nyní stále vypadají velmi spokojeně, když je paparazzi zastihnou třeba na zmrzlině s jejich dvěma dcerami.

Anne Hathaway & Adam Shulman

Anne si už předtím potrpila na nenámé tváře. Ale fešák jménem Raffaello Follieri, kterého nejdříve ulovila, se podle médií brzy ukázal jako finanční podvodník. A když policie bušila na dveře a chtěla ho zatknout, Anne tak trochu zatrpkla a nechtěla dlouho poté žádný další vztah. S Adamem ji seznámili společní přátelé. Shulman byl návrhářem šperků a začínající herec. Byl také velkým fanouškem Anne, jak přátele potvrzují. I přesto, že Anne chtěla být single, zamilovala se a pustila se do tohoto vztahu po hlavě. O pár let později se pár vzal.

Patrick Dempsey & Jillian Fink

Tato hvězda Chirurgů nebyla ještě tak moc známá, když se seznámila s kadeřnicí a maskérkou filmových hvězd Jillian Fink. I přesto Jillian věděla, o koho se jedná, a byla zároveň Patrickovou tajnou obdivovatelkou. V roce 1999 proběhla svatba, pár si pořídil 3 děti a do dnešního dne je Jillian spokojenou manželkou a Patrickovi také spolehlivou kadeřnicí.

A tento odstavec věnujme párům, kde oba partneři slavní už byli, ale stejně museli udělat kurážný krok k dosažení svého cíle! Například taková Gwyneth Paltrow, která byla odjakživa fanouškem Coldplay, se v roce 2002 odvážila jít na pódium během jejich koncertu a tak se také Chris Martin a ona poprvé poznali! Kanye West měl Kim Kardashian v hledáčku už dlouho, ale nechtěl se plést do jejího vztahu s bývalým manželem. Když se Kim rozvedla, rozhodl se vejít na scénu a hvězdy vztahu přály! Katie Holmes byla malou holčičkou, když vyšel Top Gun. Tehdy přiznala své sestře, že by si Toma Cruise chtěla vzít. A vida, stalo se! David Beckham prý viděl videoklip Spice Girls a řekl si, že Poshka se musí stát jeho ženou. Ano, sice měl konexe, ale stejně – klaplo to! A dál už to znáte...

Takže dámy, Leo DiCaprio je stále volný, kdybyste to nevěděly! Je na čase s tím něco udělat! Napadlo vás někdy, že by se vaše touhy mohly naplnit? Jestli si z tohoto článku něco máte odnést, pak je to hlavně to, že naděje umírá opravdu až naposled, a že se na světě dějí neskutečně šílené věci! Jen se odvažte a běžte tomu naproti, ať to stojí, co to stojí!

1 Fotografie
Myslíte si, že nemáte u celebrit šanci? 1
Další články