Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Modelkou na stará kolena?! Žádný problém!

Modelkou na stará kolena?! Žádný problém!
Foto: madmoizelle.com
Autor: Lorettine

25. říjen 2015 19:36

Alespoň takový přístup k životu má Baddie Winkle – šestaosmdesátiletá hvězda Twitteru a Instagramu, která jasně ukazuje světu, že každý je právě tak starý, jak se cítí. V pokročilém věku se totiž rozhodla stát modelkou. A že se jí to povedlo!

V dnešní uspěchané době mají lidé tendenci všechno odkládat na dobu „až na to bude čas“: nejdřív studia, pak kariéra, pak teprve děti, pak nějaký ten baráček, autíčko k tomu…a kam ten život utekl? Najednou je mládí definitivně fuč!

Baddie Winkle je nicméně revoluční, americká (pra)babička, která vás přesvědčí, že nikdy není pozdě! Na svých účtech na sociálních sítích má statisíce odběratelů, a v plavkách od Gucciho všem ženám vyhrožuje, že jim přebere chlapy!

Baddie svou hvězdnou kariéru zahájila sotva před měsícem, ale její sláva se po světě šíří jako epidemie. A co že vůbec tato dáma fotí?

Letní šatičky, vyzývavé plavky, minisukně, květiny ve vlasech, trička s dvousmyslnými nadpisy nebo povzbuzující prášky na vyplazeném jazyku, nic jí není cizí! Sebevědomí z ní jen srší, a její fotky den co den dostávají víc lajků! Své odběratele za ně odměňuje zubatými úsměvy, selfíčky a fotkami póz od výmyslu světa!

Baddie Winkle se před ničím nezastaví, leda, že by ji smetlo tornádo – je to totiž trochu křehotinka. Neváhá se převléknout za horlivou hippie, nebo za milovnici gothic metalu. Můžete ji vidět také jako zapřisáhlou hip-hoperku se zlatými doplňky, a zdá se, že se babi velice ráda fotí s mariánkovými listy a jointy mezi prsty. No, radostný úsměv má naprosto na všech fotkách, takže kdo ví – každopádně by možná stálo za to si z téhle nastávající topmodelky vzít příklad, nehledět tolik na to, co si o nás myslí okolí, a jednoduše si jít za svým! Ono se to totiž taky může vyplatit.

Krásný den!

3 Fotografie
Modelkou na stará kolena?! Žádný problém! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články