Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Sex táhne ale se sex-appelem si ho nepleťte

Sex táhne ale se sex-appelem si ho nepleťte
Foto: dollen
Autor: Veronika Čapková

16. duben 2015 13:18

Být sexy znamená být oblíbený. Být sexy znamená být úspěšný. Být sexy znamená být přitažlivý. Ve světě reflektorů znamená být sexy nutnost. Být sexy chce být zkrátka každý. Sex znamená moc a je měnou, která prodává.

Podívejte se na některé videoklipy nynějších populárních zpěvaček, jako jsou Nicky Minaj, Jennifer Lopez či Miley Cyrus. Je to samý zadek sem, zadek tam, jak by řekl náš pan prezident. Zdá se, že ukazovat co nejvíce ze svého těla na odiv celému světu, je nutností, kterou nelze obejít. Jistě, sex vždy táhnul a je stále oblíbeným nástrojem reklamy, ale nikdy nebyl tak všudypřítomný jako dnes. Jenže je to, že strháváme pomalu ale jistě pomyslnou hradbu mezi tím, co se děje v naší ložnici a tím, jak se prezentujeme světu, opravdu sexy? Je mezi slovem sex a sexy vůbec nějaký rozdíl? Nahotu můžeme vidět skoro všude. Ale já mám pocit, že si někdo spíše spletl vulgaritu a lacinost se zajímavostí. To pravé, nefalšované „sexy“ se potom pomalu vytrácí.

Už mnoho agentur se snažilo přijít na to, co vlastně být sexy znamená a jestli se to dá naučit. Udělaly mnoho anket, dotazovaly se známých osobností a víte, co se umístilo na nejpřednějších příčkách žebříčků? Nebyla to odhalená prsa, ani sukně proklatě blízko k zadku, vyhrálo zdravé sebevědomí, inteligence, smysl pro humor, otevřenost, sebejistota, chuť k jídlu, zapálení pro věc, spontánnost, sečtělost, skromnost… Jste překvapení? Tak se zamyslete, jestli bude pro vás protějšek zajímavější, když bude vlastnit pouze to, čím ho obdařila matka příroda, nebo spíše budete preferovat někoho s již zmíněnými vlastnostmi. Já znám odpověď a myslím si, že vy také.

Pokud si ale stále myslíte, že muže táhnou především hluboké výstřihy a make-up, kvůli kterému lze jen těžko poznat vaši podobu, tak se nesmírně podceňujete. Znáte tu ženu, která když vejde do baru, okolí jakoby utichne a mužské osazenstvo zcepení? Určitě to nebude ta zmalovaná Růža (tímto se všem Růžám omlouvám) odvedle. To je ten pravý sex-appel. Zlé jazyky tvrdí, že se to nejde naučit, ale já si myslím, že být sexy je přímým atributem k tomu, mít se ráda. Takže si na to vzpomeňte, až budete chtít zaujmout. Sexy je totiž to, co máte uvnitř, to z vás vyzařuje. Takže paní Paroubková nebyla úplně mimo, když prohlásila, že na muži je nejvíc sexy mozek.

A jak to mají čeští muži? Kdy vnímají svou ženu jako nejvíce sexy? Vypátrala jsem za vás. Budete překvapené.

Při cvičení

Že by muže nejvíce přitahovala žena v teplácích, upoceném tričku a zarudlou tváří? Divíte se, ale je to opravdu tak.

Spánek

Také se vždy děsíte toho, kdy poprvé se svým vyvoleným budete spát? Mám na mysli opravdu spát- nenalíčená, rozcuchaná, s otevřenou pusou, mnohdy i něco si žvatlající. Noční můra mnoha z nás. Ale bojíte se zbytečně. Rádi vás pozorují, přijdete jim roztomilá a přirozená. A přirozenost táhne.

Plavání

Pamatujete si scénu z Jamese Bonda, kdy Halle Berry vylézá z vody? Dále asi není co vysvětlovat…

Jídlo

Teď si nepřestavujte, že si dáte někde pořádnou porci guláše se šesti, zapijete to galónem piva a váš muž na to bude s velkým obdivem zírat. Ale tím, když si objednáte s kručením v břiše v restauraci jen pořádně zelený salát a závistivě při tom „vejráte“ do jeho talíře, dojem také neuděláte. Ideál je zlatý střed a hlavně si jídlo pořádně vychutnat.

1 Fotografie
Sex táhne ale se sex-appelem si ho nepleťte 1
Další články