Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dámy, pozor na to, s kým spíte - jeho DNA se stane vaší součástí!

Dámy, pozor na to, s kým spíte - jeho DNA se stane vaší součástí!
Foto: Lies Thru a Lens
Autor: Lorettine

15. duben 2015 16:48

Možná jste slyšeli ono sentimentální tvrzení, že když se s někým milujete, berete si s sebou část toho člověka – a to bez jakýchkoli dvojsmyslů! No a američtí vědci se této teorii naprosto seriózně koukli na zoubek a zjistili něco dost zajímavého!

V první řadě je nutno pamatovat na to, že američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu, co američtí vědci zjistili. Zkusme k nim ale být trochu důvěřiví a podívejme se, co že to teda zjistili tentokrát.

Asi 21% žen v sobě nosí chromozomy Y, které jsou ve skutečnosti čistě mužské! Aby se tohle mohlo potvrdit, byla otestována řada mladších i starších dam – některé měly syny, některé potratily, jiné ani nikdy nebyly těhotné. Přítomnost chromozomu Y v jejich těle tedy nebyla podmíněna někdejší přítomností embrya mužského pohlaví (což se právě tito američtí vědci až do toho momentu domnívali). Jediné, co spojovalo všechny tyhle ženy, byla skutečnost, že ani jedna z nich nebyla neposkvrněná – což de facto mluví za vše.

Jde o to, že když se žena miluje bez kondomu, má markantní šanci, že si „kus“ svého sexuálního partnera opravdu vezme s sebou, a že tento kus pak promítne třeba do DNA svého dítěte!

Je dost důležité si tohle uvědomit, obzvlášť pokud daný sexuální partner trpí nějakým potenciálně dědičným nešvarem: v pokročilejším věku potomka bychom mohly být dost nepříjemně překvapené. Ta šance sice není nijak vysoká, ale víte jak: náhoda je co? Ano – samička od prasátka.

Tak poslechněte americké vědce (nasazovat kondom pusou je přece tak sexy – ha!) a mějte krásný den!

1 Fotografie
Dámy, pozor na to, s kým spíte - jeho DNA se stane vaší součástí! 1
Další články