Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Kuličkové turnaje můžou být skvělým místem k seznámení, tak proč to nevyzkoušet?

Kuličkové turnaje můžou být skvělým místem k seznámení, tak proč to nevyzkoušet?
Foto: rodamiento.cz
Autor: Adéla

17. duben 2015 13:21

Na procházku, do kina nebo na skleničku umí jít každý, ale dát si rande na kuličkovém turnaji, to už zní o dost originálněji. Jeden takový se koná v Zákolanech kousek od Prahy už tento víkend. Účastnit se ho může kdokoli, klidně úplný nováček, stačí se jen včas registrovat.Pro zájemce mají organizátoři kuličky zdarma k zapůjčení.

„Vzhledem k tomu, že sezóna právě začíná, nastává pro nové zájemce o tento sport nejlepší okamžik začít se účastnit turnajů, nebo dokonce založit kuličkový klub,“ říká prezident Českého kuličkového svazu Petr Šejba. Kuličkové turnaje jsou otevřené i pro neregistrované hráče. Je to sport plný pozitivních emocí.

Kuličkový turnaj v Zákolanech začíná v 10 hodin dopoledne, předtím je ale ještě potřeba projít prezentací. Hrát se bude systémem každý s každým na dvě vítězné hry s přechodem do pavouka na dvě porážky. Pavouk (vyřazovací část) se bude hrát na tři vítězné hry. Startovné na turnaj je 100 Kč, ale nováčci zaplatí jen 25 Kč. Navíc můžete ještě soutěžit o startovné zdarma. 

Hlavní ceny budou připravené pro první tři nejlepší hráče, juniory, nováčky a nejlepší klub. Ale každý účastník si odnese aspoň nějakou drobnost jako památku na vtipně strávený den. A kdo ví, třeba vás kuličky natolik nadchnou, že z toho bude nový koníček. Kuličkové turnaje se konají různě po republice celou sezónu, takže o zábavu je na dlouho dopředu postaráno.

Jaro přímo láká k podniknutí něčeho veselého, a co vymyslíte lepšího než turnaj v kuličkách. Stoprocentně si užijete velkou spoustu legrace a třeba si najdete nové kamarády, a kdo ví, možná i novou lásku.

 

1 Fotografie
Kuličkové turnaje můžou být skvělým místem k seznámení, tak proč to nevyzkoušet? 1
Další články