Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Sex s robotem? Proč ne

Sex s robotem? Proč ne
Foto: Keoni Cabral
Autor: Zdeněk Kolbuch

14. duben 2015 19:48

I přes všechny snahy stále nemůžete najít partnerku? Máte inzeráty snad na všech seznamkách, ale každý vztah skončil již po první schůzce? Neházejte flintu do žita a zpříjemněte si čekání na tu pravou s realistickou sexuální pannou. Ta sice stojí více než kdejaké ojeté auto, ale zase si na nic nestěžuje a je stále připravena k akci. 

Tradičním nafukovacím pannám už dávno odzvonilo. Nikdo už nestojí o civění do vytřeštěného obličeje, vypadajícího jako Pamela Anderson po ránu. K dnešním sexuálním pannám už nepotřebujete pumpičku (fajnšmekři kompresor) a jsou téměř k nerozeznání od skutečných žen. Dokonce sténají, jsou teplé na dotek, mají realistická prsa, dosahují orgasmů a co je nejlepší – nechtějí si po sexu povídat.

Brunetu nebo blondýnu?

Pokud nemáte hluboko do kapsy a nevadí vám investovat nějakých dvě stě tisíc korun, tak si můžete pořídit milenku přesně podle svého gusta.  Vybrat si můžete nejen barvu kůže a vlasů, ale i tvar prsou a genitálií. Tyto nejdražší panny jsou tak napěchované elektronikou a nejrůznějšími čidly, že reagují na každý váš pohyb. Stačí jí trochu silněji stisknou ruku a hned si začne stěžovat, že jí ubližujete.

Ani to ale návrhářům sexbotů nestačí a už teď pracují na ještě realističtějších modelech, které budou moci hýbat mimickými svaly a přímo reagovat na to, co říkáte. Jen škoda, že jim neplánují dát nějaké užitečné vlastnosti, jako třeba udělat svíčkovou, nebo vydrhnout koupelnu...

O oblíbenosti sexuálních robotů hovoří i fakt, že na každé větší pornostránce najdete rubriku s názvem Doll. To znamená, že chlapy nevzrušuje jen sex s robotickou dívkou, ale i pohled na jiné muže, kteří jim dávají co pro to. Ale to už bychom zabrousili příliš hluboko do sexuálních úchylek.

Život s hračkou

To Američan Davecat  Z Detroitu má ve svých úchylkách jasno. Ten si pořídil na dnešní poměry vcelku obyčejnou silikonovou pannu, které neuměla mluvit, vzdychat a ani nedosahovala bouřlivých orgasmů. Přesto se do ní na první pohled zamiloval a pojmenoval ji Sidore. Jejich bizarnímu vztahu nezabránil ani fakt, že jí v silikonové hrudi netlouklo žádné srdce. Davecatovo tlouklo za ně za oba. 

On sám říká: „Pokud jste jednou nohou v realitě, je to v pohodě.“ Docela by mě zajímalo, kterou nohou v té realitě zůstal. Vzhledem k tomu, že svou pannu denně převléká, češe, povídá si s ní a vůbec ji považuje za svou jedinou lásku, tak asi žádnou. Docela by mě zajímalo, jak ji představoval svým rodičům.

Možná si říkáte, že to Davecat nemá v hlavě v pořádku - a máte pravdu. I přes všechny snahy tvůrců jsou i ty nejrealističtější sexuální panny stále jen panny. Ztělesňují pouhý nástroj pro příliš osamělé a plaché muže. Prázdný výraz skleněných očí nikdy nenahradí zamilovaný pohled opravdové ženy, která vám rozumí, cítí s vámi a pro kterou znamenáte vše. Nikdy s ní nezažijete romantickou procházku při měsíčku, tedy pokud ji nepřivážete k rudlíku, ani s ní nemůžete vyrazit do kina na oblíbený film.

Sexuální robot vám možná pomůže vyplnit dlouhé chvíle samoty, ale skutečné ženě se nikdy nevyrovná.

1 Fotografie
Sex s robotem? Proč ne 1
Další články