Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Už jste slyšeli o nových stínech od L'Oréal Paris? Markéta ano!

Už jste slyšeli o nových stínech od L'Oréal Paris? Markéta ano!
Autor: Markéta

14. duben 2015 18:22

Ola hola Laskomat volá! Je jasné, že každá žena se chce líbit. Pokud ne, tak je někde (dle mého skromného názoru) něco špatně. Někdo sází na přirozenost, někdo je blázen do kosmetiky a různých všemožných serepetiček, jako třeba já. Proto dnes zabrousíme na oční stíny, které jsou všemožně vychvalované. Ale zaslouží si takovou slávu? Možná ano, možná ne! Pojďme na to, ať víte, co na příští rande (ne)použít.

Dnes jsem nachystala recenzi na oční stíny od L’Oréalu – konkrétně čtyři odstíny z řady La Couleur infaillible. Na tyto stíny jsem slyšela moc fajn ohlasy a tak jsem je samozřejmě chtěla také vyzkoušet. Stíny jsou cenově poněkud dražší (seženete je mezi 100 až 250 Kč) a tedy jakékoliv výhodnější akce jsou pro mě jasnou volbou, že je mám zkusit. Jejich množství je 3,5 gramu a jsou zabaleny v pěkném plastovém obalu se šroubovacím víčkem, pod nímž se nachází ještě takové menší víčko, které stlačuje stíny a možná i brání proti vysychání.

Tyto stíny vlastním ve dvou verzích a tedy v matné a třpytivé. Začnu verzí matnou. Nevím, zda jsem si vybrala zrovna reprezentativní vzorek, nicméně jsem šla po ceně. Tedy své dva stíny v matu – zelený 019 Smoothie Kiwi a šedý 020 Pebble Grey jsem nalezla v drogérii za krásných 50 korun. Vzhledem k tomu, že jsou to stíny od L’Oréalu, tak jsem si představovala větší pigmentaci. Jednoduše po jednom nanesení na víčko jsem na něm téměř nic nenašla. Je pravda, že po chvíli snažení, zapracovávání a nanášení více vrstev jsem docílila jakš takš něčeho, ale přesto mi to přišlo málo. Výsledný vzhled stínů je ale na očích celkem pěkný a matný finish se mi moc líbí. Když k tomu například dodáte linky a nějakou pěknou rtěnku, tak není třeba výraznějších barev. Stíny drží pěkně, s bází pod oční stíny se mi do vrásek neslévají, a když je odličuji, tak nechtějí dolů, takže za tohle je chválím (né za to, že nejdou odlíčit, ale za to, že drží).

Druhá verze stínů je ve třpytivém provedení a tady trochu shledávám kámen úrazu. Sama vlastním krásný zlatý odstín 027 Goldmine a ještě se mi dostal do rukou odstín světle růžový 004 Forever Pink. Tyto stíny vypadají naprosto krásně, až třeba, řekněme, luxusně – jak v kalíšku, tak na víčku. Avšak. Při aplikaci mám fakt problém… Stíny vždy líčím dříve, než nanesu makeup – z důvodu možného opadávání na tváře. Tyto stíny opadávají a ztrácejí třpytky naprosto neuvěřitelně. Je pravda, že pokud se použije báze pod oční stíny, tak stíny opadávají méně, ale přesto se tomu (v mém případě) nedá vyhnout. Při aplikaci by to ale vlastně zas až tak nevadilo, ale stalo se mi, že poté, co jsem se oprášila a nanesla makeup, tak přesto mi to z víček padalo a to jsem opravdu nenanesla mega vrstvu. No, nevím, jak vy, ale já nemám ráda, když se třpytím od čela až k bradě. Na druhou stranu jsem četla opravdu spoustu kladných recenzí, kde byly tyto stíny vychvalovány až do nebes. Takže buď bude problém v tom, že se ke mně dostaly třeba již trochu vyschlé stíny, nebo je problém v mých rukách, či očích. Každopádně, ať vypadají na očích tyto stíny více než krásně, tak si rozhodně další kousky nekoupím a nebudu riskovat to, že se budu třpytit jak diskokoule.

Výsledky mého snažení a přesvědčování, co se týče těchto zmiňovaných čtyř odstínů, můžete zhlédnout v naší galerii.

Takže suma sumárum. Věřím, že mohou být tyto stíny fajn už jen z důvodu pozitivních ohlasů, avšak mě bohužel nepřesvědčily a tedy určitě nebudu tuto sbírku rozšiřovat.

4 Fotografie
Už jste slyšeli o nových stínech od L'Oréal Paris? Markéta ano! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články