Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dvacítky záviďte! Těmhle slavným padesátnicím je totiž co…

Dvacítky záviďte! Těmhle slavným padesátnicím je totiž co…
Foto: raphaelstrada
Autor: Veronika Čapková

13. duben 2015 00:21

Povídá se, že jediná věc, která je na světě spravedlivá, je čas. Měří totiž všem stejně. To je sice pravda, ale ne tak úplná. Jak byste jinak vysvětlili, že některé ženy vypadají po padesátce, jak babičky ze Slunce, sena, a některé mají lepší postavu a celkovou vizáž, než kdekterá dvacítka? Mohli bychom to asi svádět na plastiky, či argumentovat tím, že kdybychom my měli tolik času se starat jen o sebe, tak bychom vypadali stejně. Ale nejsou to jen výmluvy? Co když to chce jen trošku píle místo toho neustálého stěžování?

Jako hlavní podnět k sepsání tohoto článku se mi stal poslední videoklip od Madonny „Ghosttown“. Jistě, nejsem včerejší a je mi naprosto jasné, že se na tomto videu vyřádilo spoustu retušéru, ale stejně: Vždyť té ženské je 56 let! 56 let! Jen si vzpomeňte na ženy ve svém okolí, která jsou v podobném věku. Většina z nich se o sebe moc nestará, nosí oblečení, které jim jako první padne do ruky a sedne, neposlušné vlasy řeší krátkým sestřihem a trvalou, jako vrchol starosti o pleť považují natření se jedním z těch levnější krémů proti vráskám a o nějakém tom cvičení ani nemluvím. A potom jsou tu ženy jako již zmíněná Madonna, Demi Moore (52 let), Sharon Stone (57 let), Claudia Schiffer (44 let), Cate Blanchett (45 let) a nemusíme chodit ani daleko, i Dara Rolins (42 let), či její kamarádka Simona Krainová (42 let) patří mezi tuhle plejádu nádherných, zralých žen, které jakoby vzdorují času. Možná na jejich vzhled mají nezanedbatelný vliv i nějaké ty šikovné ručičky plastického chirurga, ale co si budeme povídat, ani ten nejlepší doktor na světě nedokáže vykouzlit jiskru v oku, krásný úsměv, či buchtičky na břiše. Něco holt větším množstvím peněz vydaným zdravotnictví ovlivnit nejde. Za těmihle přednostmi stojí jen a pouze velká makačka. Neradi si to my ženy ale přiznáváme, protože je jistě pohodlnější nic se sebou nedělat, krásně si stárnout a jen se tak nechat ovívat proudem času. Jenže ne vždy ty nejjednodušší věci bývají nejlepší. Takže konec výmluv a jděte do toho. Omylem je, že stačí se o sebe začít starat, až když se vám udělají na čele varhánky z vrásek, prsa podlehnou gravitační síle a zadek vám zmizí někde v dálce. I v tomto případě totiž platí, že čím dřív začnete, tím lépe.

Tipy jak na to od slavných krásek:

Simona Krainová

Není tajemstvím, že Simona si nechává na svou pleť aplikovat kde co od botoxu počínaje, po omlazování vlastní krví konče. Jak ale sama říká, naprostý základ kosmetického kufříku každé ženy by měl být kvalitní pleťový krém. Na tomhle se nevyplatí šetřit, milé dámy.

Dara Rolins

Tahle slovenská zpěvačka je asi nejvíc kritizovanou ženou českého showbyznysu. Co si budeme povídat, jistě si nějakou tu připomínku i zaslouží, ale ne ty, co se týkají její postavy. Je záviděníhodná. Své tajemství prozradila teprve nedávno. Asi se nebudete divit, když napíši, že svou dokonalou postavu nemá zpěvačka z posilování na nějakých zázračných strojích. Získala ji díky tomu, že každý den minimálně 30 minut cvičí. Mnoho jejích kritiků po tomto vyjádření odvětili: No jo, když má někdo dostatek času a peněz, proč by nedodržoval tento styl života? Jenže zdravý životní styl není otázkou peněz, proběhnout se, či zajezdit si na kole přeci může každý…

Madonna

Takhle zpěvačka je především známá mimo jiného i pro svou velkou lásku ke zdravému životnímu stylu a biopotravinám. To, co pozře, si velmi pečlivě vybírá… V poslední době se její záliba točí kolem zázračné potraviny Goji. Madonna se dokonce nechala slyšet, že se této antioxidanty nadupané dobroty nemůže nabažit.

Cate Blanchett

Tahle nádherná herečka není žádná fiflena. Budete se asi divit, ale na kosmetické přípravky nevydá moc peněz. Všechny si totiž vyrábí sama doma jen z přírodních ingrediencí. Obzvlášť nedá dopustit na makadamový a olivový olej, který si maže při sprchování přímo na sebe. Opravdu to funguje! Vaše pleť bude potom přímo zářit energií.

Díky tomuto klipu budete vědět, o čem mluvím.

Madonna "Ghosttown"

1 Fotografie
Dvacítky záviďte! Těmhle slavným padesátnicím je totiž co… 1
Další články