Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Andělské drinky v centru Prahy

Andělské drinky v centru Prahy
Foto: www.flikr.com
Autor: Adéla Ištvánková

9. únor 2016 21:28

Sednout si do stylového baru na luxusní drink, i tak může vypadat dokonalý večer. Kdo si rád užívá dobré pití a skvělou atmosféru, toho jistě nadchne nabídka pražského koktejlového baru Nebe přímo na Václavském náměstí, který zve na finále druhého ročníku bartending soutěže profesionálních barmanů.

Angel´s Flair Cup 2015 vyvrcholí ve čtvrtek 16. dubna, kdy se v baru Nebe představí deset finalistů ze tří kvalifikačních kol. Co takhle si užít v partě nebo třeba jen ve dvou luxusní večer, na který jen tak nezapomenete. Míchat se budou nejrůznější chutě a vůně, rozhodně budete mít možnost ochutnat něco nového, zažít něco mimořádného a odejít s nezapomenutelným zážitkem.

V průběhu večera se můžete mimo jiné těšit na jedinečnou barmanskou show, akční drinky, andělskou obsluhu a mnoho dalších překvapení, která zatím organizátoři neprozradili.

Nebe je bar přímo vybízející k pozvání na drink. Chcete udělat dojem pánové? Tak tohle je to pravé místo. V samém centru Prahy si v moderním interiéru vybíráte z téměř stovky koktejlů a ochutnat můžete i mezinárodní kuchyni, která je inspirovaná tradicí a lehkostí italské gastronomie. Přidejte k tomu skvělou atmosféru a hudbu a začne se vám točit hlava. Život si má člověk užít, tak proč ne tentokrát rovnou v Nebi?

2 Fotografie
Andělské drinky v centru Prahy 1
{$nadpis} {$i}
Další články