Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Indisponovaný ženich? Nevadí, poslouží i svatební host!

Indisponovaný ženich? Nevadí, poslouží i svatební host!
Foto: thecontroversialfiles.net
Autor: Julia

29. březen 2015 16:13

Indie a mačismus? Kdepak! Že je Indie zemí neomezených možností ukázala třiadvacetiletá slečna, která si na svatbě nakonec vzala jednoho ze svatebních hostů! Důvod? Ženich dostal epileptický záchvat!

Indira se velmi těšila, že si bere lásku svého života. Ještě více se ale těšila tomu, že bude mít velkou svatbu, haldu fotek a vzpomínek. Jaký ovšem byl její šok, když se její vyvolený během tradičního obřadu skácel k zemi a začal se třást! Přímo během svatby dostal tak silný epileptický záchvat, že obřad nemohl pokračovat!

Indira byla šokovaná a rozhořčená. Její snoubenec jí o své epilepsii nikdy neřekl! A protože to je žena, která ví, co chce, vyřešila situaci jednoduše: popadla za ruku jednoho ze svatebních hostí, a zatímco jejího vyvoleného vezli ve vážném stavu do nemocnice, vzala si Indira za manžela úplně jiného muže. Mladá žena se jednoduše tolik těšila na svatbu a oslavu, že ani náhlá indispozice jejího milého jí nezabránila ve sňatku s někým jiným!

Jaký to musel být šok pro ubohého ženicha, když ho po několika hodinách pustili z nemocnice, a jeho snoubenka, místo aby na něj čekala s otevřenou náručí, už v ní svírala svého spontánního, nahodilého manžela.

Indka moderně řečeno tak moc chtěla kalit, že se raději vzdala svého vyvoleného, než aby odložila termín svatby. Říkáme si, to ale musela být velká láska! :-)

Zhrzený ex-ženich i jeho rodina si to pochopitelně nechtěli nechat líbit, nicméně enormně emancipovaná Indira už si vybrala a byla zcela legálně vdaná, tudíž jejímu bývalému princi nezbývalo, než se poníženě stáhnout a zapřisáhnout, že své příští nevěstě o své diagnóze raději včas řekne.

Stejně: chudák on. :-(

3 Fotografie
Indisponovaný ženich? Nevadí, poslouží i svatební host! 1
Indira
{$nadpis} {$i}
Další články