Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Přírodní kolagen ruší účinky gravitace – zajistí pevnou pleť bez vrásek

Přírodní kolagen ruší účinky gravitace – zajistí pevnou pleť bez vrásek
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

30. březen 2015 00:06

Tělo každého z nás obsahuje 60 až 70 procent vody. To je opravdu hodně, že? Jak je potom možné, že nevypadáme jako rozteklé medúzy? Ano, máme kosti, ale co drží pohromadě naše svaly, šlachy a kůži, když obsahují tolik vody? Je to kolagen.

Kolagen je naše výztuž

Kolagen je bílkovina, která tvoří základ pojivových tkání. Jsou to tedy vlákna, díky nimž máme pevné nehty, pružné vlasy, ohebné klouby a zdravé zuby. Kolagenu vděčíme opravdu za hodně – za bezbolestný pohyb i krásu. Jenže lidské tělo postupem času kolagen přirozeně ztrácí, protože si jej nedokáže samo vyrábět. Tento pozvolný proces začíná již po 26. roce života a navenek jej můžete snadno rozpoznat.

Ztráta kolagenu se projevuje lámavostí vlasů, třepením nehtů, ztrátou pružnosti pleti. Není žena, která by si takových příznaků nevšimla. A mít pocit, že se mění ve vysušenou mumii, není pro žádnou z nás vůbec příjemný. Řešením je dodávat kolagen z vnějšku.

Přírodní kolagen

Dodávat tělu čistý kolagen můžete několika způsoby. Zpevnit a omladit tělo lze zevnitř, užíváním doplňku stravy obsahujícím přírodní kolagen. Tobolky s kolagenem se postarají o výživu kloubů, šlach a kostí. Vhodné je také sytit pokožku těla a používat krém s kolagenem. Odmění se vám mladistvým leskem a pružností.

Můžete si pořídit krémy, jejichž složení je upraveno na míru a přizpůsobeno specifickým potřebám jednotlivých partií. Vybrat si pak můžete z omlazující kosmetiky učené pro péči o tvář, rty, okolí očí, vlasy, nehty či tělo.

Zdraví přináší krásu

Přípravky s kolagenem jsou malý zázrak, neboť regenerují tkáně a prodlužují mladistvý vzhled pleti. Ať již si vyberete kolagen na klouby nebo krém s kolagenem, vždy uděláte pro své zdraví to nejlepší. Zdravé tělo a zdravá pleť znamená krásné tělo a krásná pleť. A která z nás by nechtěla zářit štěstím a krásou?

5 Fotografií
Přírodní kolagen ruší účinky gravitace – zajistí pevnou pleť bez vrásek 1
COLLAMID obsahuje 60 kapslí za 1090,- Kč
DENNÍ HYDRATAČNÍ KOLAGENOVÝ KRÉM S MATRIXYLEM SYNTHE’6™ za 1640,- Kč
SADA KOLAGENOVÝ VLASOVÝ ŠAMPON + KOLAGENOVÝ VLASOVÝ KONDICIONÉR za 1050,- Kč
KOLAGENOVÝ MYCÍ GEL za 670,- Kč
Další články