Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Je krém L’Oréal SkinPerfection zázrakem pro pleť? Známe odpověď!

Je krém L’Oréal SkinPerfection zázrakem pro pleť? Známe odpověď!
Foto: beautyhigh.com
Autor: Markéta

27. březen 2015 22:07

Krásný den milé dámy! Krásná a pěstěná pleť je základ. Pokud se o svoji pleť důsledně staráme, tak se nám odvděčí svěžím vzhledem. Nepochybně je důležitá správná životospráva a dostatečný příjem tekutin, avšak svojí roli hrají i různé kosmetické pečující vychytávky. Dneska se s Laskomatem mrkneme na jeden takový produkt. Číhejte s námi!

V poslední době uvedla značka L’Oréal na trh svoji novou pečující řadu na pleť s názvem SkinPerfection. Tato řada obsahuje čtyři produkty – krém na pleť, koncentrované sérum, oční krém a 5 v 1 BB krém. Všechny tyto produkty můžete najít v klasických drogériích a jejich ceny se pohybují kolem 200 – 300 korun za kus. My se dnes zaměříme na základ, kterým je krém na pleť.

Tento hydratační krém je určen pro pleť ve věku mezi dvaceti a třiceti lety a dle oficiálního popisu slibuje záruku toho, že pomáhá zlepšovat vzhled a kvalitu pleti doslova den po dni. Zaručuje viditelné výsledky už po jedné minutě po aplikaci – pleť je hydratovanější, měkčí, vyhlazenější a má hedvábný vzhled. Po týdnu používání jsou póry viditelně redukovanější a po měsíci používání je pleť hladší a celkově vypadá lépe.

Jak je na tom produkt doopravdy? Když to vezmeme od obalu a vzhledu, tak je tento krém zabalen v klasické papírové krabičce a uvnitř je krém schován ve skleněném obalu. Celkově má velmi příjemný vzhled s kouskem luxusu, jak to tak u L’Oréalu bývá. Objem krému je 50 ml, barva mírně růžová a vůně příjemná, nevtíravá.

Celkově je krém na pleti velmi příjemný a vstřebává se bleskovou rychlostí. Sice je hydratační, avšak myslím si, že suché pleti by nemusela hydratace stačit. Sama bych ho doporučila spíše na normální až smíšenou pleť. Krém na pleti nezanechává absolutně žádný mastný film, takže chvíli po nanesení můžete s klidem nanášet makeup.

Pleť je po aplikaci opravdu hladší a taková celkově svěží. Trošku bych to však dávala za „vinu“ silikonům, které krém obsahuje, takže i díky tomu bych ho rozhodně nedoporučovala používat na noc, vzhledem k tomu, že je lepší si dát v noci od těchto látek pohov. Tedy po odlíčení a vyčištění pleti je vhodné aplikovat krémy na noc určené.

Takže když to vezmu kolem a kolem, tak mě krém vyhovuje a jsem s ním spokojená. Zmíněné silikony by však u citlivější pleti mohly dělat potíže. ;-) 

4 Fotografie
Je krém L’Oréal SkinPerfection zázrakem pro pleť? Známe odpověď! 1
L’Oréal  SkinPerfection
L’Oréal  SkinPerfection
L’Oréal  SkinPerfection
Další články