Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dovolená? Letos udělejte změnu!

Dovolená? Letos udělejte změnu!
Foto: penzionfiloun.cz
Komerční článek
Autor: Iren

27. březen 2015 15:01

Vaše děti už vědí, jak vypadají pyramidy, Pamukale, Monserrat, kde leží Zlaté Písky, Plitvická jezera či Kanáry, ale mnohdy nevědí, jak to vypadá za humny. Neznají krásnou českou přírodu a památky naší vlasti, pro které k nám jezdí turisté z celého světa. Což to zase pro jednou vzít z úplně jiného konce?

Ideální relaxace po celý rok

Taková nefalšovaná tuzemská letní dovolená – to je jiné kafe! A skvěle vybavený, stylový pension s bazénem, ve kterém je voda jako kafe i za nepříznivého počasí, to je teprve to „pravé ořechové“. Navíc se do něj, třeba kvůli všeobecné spokojenosti dětí, můžete vracet také na jaře, na podzim nebo klidně i v zimě, protože nudou zde nikdo nikdy rozhodně netrpí. Lyžařskou sjezdovku je vidět z oken apartmánu, stejně tak zahradu s grilem a trampolínou pro děti i dospělé, odvážlivec si to může užít s paraglidingem, jiný se prohánět na koních, po cyklostezkách nebo se pěšky vydat na některou z okolních rozhleden…

Udělejte něco pro své zdraví

V módě je totiž relaxace, která se neskládá jenom z nudného polehávání na slunci, nýbrž z oblíbených aktivit, které dovolená s dětmi v Česku přímo nabízí. A když je korunována vynikajícími produkty z blízké biofarmy, není už co dodat. Kromě zdravého jídla připočtěte zdravý vzduch a příjemné horské klima, sečteno a podtrženo - levná dovolená v ČRje velmi lákavou, navíc dosažitelnou a atraktivní alternativou.    

Hurá za sportem i zábavou!

Pokud už koukáte do mapy a rádi byste našli onen ráj pro děti i celé rodiny, objevíte ho v Jizerských horách. Právě v této oblasti si na své přijdou také milovníci všeho nového – za návštěvu rozhodně stojí Muzeum energie ve Velkých Hamrech, jiřetínské Muzeum výroby hraček, ZOO s bílými tygry v blízkém Liberci nebo Aquapark Babylon tamtéž. Penzion Filoun se svými útulnými pokoji vás odmění dokonalým relaxem s nevšedními zážitky, které budete moci ve fotoalbu shrnout pod jediný název – Rodinná dovolená v ČR. 

6 Fotografií
Dovolená? Letos udělejte změnu! 1
Penzion Filoun
Bazén pro děti
Nedaleko jízda na koních
Pokoj: 2 lůžka + možnost přistýlky
Pokoj: 4 lůžka (2 na patře) + možnost přistýlky
Další články