Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Odpadkový koš už nemusíte schovávat za rohem. Je tu Hailo!

Odpadkový koš už nemusíte schovávat za rohem. Je tu Hailo!
Foto: hailo-home.de
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

26. březen 2015 09:38

Odpadkové koše v interiéru. Také se vám zdá, že to je něco, o čem se nemluví, co se skrývá? V nedávné době byly odpadkové koše ukryty pod dřezem za dvířky či v odlehlém koutě. Ale časy se mění. Designové koše můžete doma ukazovat s pýchou.

Kvalitní odpadkové koše lze vystavit jako designové prvky. Odpadkové koše Hailo jsou vyrobeny natolik kvalitně a vypadají tak úžasně, že je ani skrývat nebudete chtít, a to ani v domácnosti, ani v kanceláři. Vyrábějí se nejen v elegantním nerezovém provedení, ale i v široké barevné škále. Potřebujete si představit, jak by váš nový odpadkový koš ladil s vaším interiérem? Můžete vyzkoušet konfigurátor barev, kde si lze nastavit barevné ladění vaší kuchyně a pak si dosadit požadovaný odpadkový koš Hailo. Hned se dozvíte, která barva je pro vás ta pravá.

Barev je na výběr opravdu mnoho. Není to jen klasické nerezové provedení, ale i odstíny červené (malinová, oranžová, růžová, fialová), modré, šedé, zelené, béžové, bílá i černá. Jako odpadkové koše do kuchyně se často využívají koše na tříděný odpad. Tyto koše mají dvě nebo tři nádoby podle toho, jaké možnosti třídění využíváte.

Důkazem, že i v oboru odpadkových košů se technologický vývoj nezastavil jsou bezdotykové odpadkové koše do kuchyně. Kdo by netoužil po stále čistém koši, kterého se nemusíme dotýkat, pokud potřebujeme vyhodit nějaký obal či zbytek. Součástí bezdotykového odpadního koše je senzor, který na vzdálenost 15 centimetrů zjistí přítomnost přibližující se ruky či jiného objektu, spustí otevírání víka a po vhození odpadu víko opět uzavře během několika sekund.

Širokou nabídkou odpadkových košů ale Hailo svůj potenciál zdaleka nevyčerpalo. V kvalitním provedení a s elegantním designem nabízí také stojany na deštníky či koše na prádlo. Už se nemusíte bát, že do svého designového bytu či kanceláře nesežene krásný odpadkový koš.

6 Fotografií
Odpadkový koš už nemusíte schovávat za rohem. Je tu Hailo! 1
Odpadkový koš T3.24
Odpadkový koš KICKVISIER® 50
Odpadkový koš HAILO T2 TOUCH 20
Odpadkový koš HAILO BILL 26
Odpadkový koš KICKMAXX® 50
Další články