Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Ideální rande pro chlapa? Dopřejte mu závody ve Formuli 1

Ideální rande pro chlapa? Dopřejte mu závody ve Formuli 1
Foto: Simulation of Reality
Autor: Adéla

24. březen 2015 21:35

Vymyslet rande, kterým vyrazíte dech chlapovi, nemusí být úplně jednoduchá záležitost. Magazín Laskomat.cz vás v tom ale nenechá. Víme totiž, že tuhle neděli můžete vyrazit na Formule 1 a užít si trochu adrenalinu, buď v týmu, nebo si to naopak rozdat na dráze proti sobě. Zažijete rande, na které jen tak nezapomenete. Vyrazit můžete i v partě. Každopádně v neděli vás to bude na pražském Zličíně stát polovinu.

Je jen málo mužů, které by ani trochu nefascinovala rychlost Formule 1, týmová strategie, adrenalin a atmosféra Velké ceny. Společnost Simulation of Reality nachystala na neděli 29. března v Praze 5 speciální akci, v rámci které si můžete tenhle zážitek prostřednictvím simulátorů dopřát za poloviční cenu. Za 30 minut na simulátorech s tříkanálovou projekcí tak zaplatíte 590 Kč, za stejnou dobu na stroji s jednokanálovou projekcí pak 290 Kč.

Od 10 do 17 hodin bude na pražském Zličíně k dispozici pět strojů, z toho dva velké simulátory Formule 1 s kokpitem a 180° projekcí. Další dvojice simulátorů s jednokanálovou projekcí a poslední je vysoce pohyblivý simulátor Formule 1. Stačí se jen položit do sedaček, nastavit si pedály, chopit se volantu a užít si jízdu v F1 Ferrari. Díky široké polokruhové vizualizaci uvidíte do zatáček, na displeji budete mít pod kontrolou rychlost, otáčky i rychlostní stupeň a nepřijdete ani o realistický řev motoru, který věrně napodobuje mohutný subwoofer s reproduktory.

Vyrazit můžete i v partě a vyzkoušet si tak týmovou strategii, včetně simulace rádiového spojení s jezdcem.

1 Fotografie
Ideální rande pro chlapa? Dopřejte mu závody ve Formuli 1 1
Další články