Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Catwoman: Manuál, jak poznat toho pravého/pravou

Catwoman: Manuál, jak poznat toho pravého/pravou
Foto: mediabreach.com
Autor: Catwoman a Veronika Čapková

24. březen 2015 17:59

Hledáme ho všichni - toho pravého/pravou. A naše nároky se při tom všem hledání mění. V náctiletém věku nám stačí, že náš protějšek je přitažlivý a ostatní nám ho závidějí. Jak ale dospíváme a nabýváme na rozumu, jsme už náročnější a každá schůzka s potencionálním budoucím partnerem se podobá spíše pracovnímu konkurzu. Náhle nám totiž celkem logicky přestane stačit, že on/a má dokonalý zadek, husté vlasy, či plné rty. Na prvním místě bývají vlastnosti toho druhého a těmi nejvíce ceněnými jsou spolehlivost, sebevědomí (zdravé, ne přehnané), schopnost vás rozesmát a hlavně umět milovat a to nejen sebe. Podle mého názoru je však nejdůležitější, abyste našli protějšek, který vás nepustí k vodě, jakmile vyprchá to počáteční pobláznění (a co si budeme povídat, to vyprchá vždy). Ale, když potkáte toho pravého/pravou to počáteční pobláznění vystřídá něco ještě lepšího – hluboká, krásná, opravdová láska, která bude vaším životem.

Je důležité, abyste byli s někým, kdo nebude jen objekt vaší touhy, ale zároveň i nejlepší přítel. A takového člověka se vyplatí hledat klidně i celý život, protože to pak za to sakra stojí. :-) Nevzdávat se a nespokojit se s ničím menším. Ono to totiž přijde. Jen je potřeba pořád věřit.

A co na to naše Catwoman? Zeptali jsme se a dostali přímo manuál, který by se šiklo nosit neustále při sobě v peněžence, nebo si ho aspoň navždy vrýt do paměti. Tak se už pusťte směle do čtení a pořádně si to užijte.

Na tenhle článek se Catwoman moc těšila. Poznání toho, zda je to ten pravý, je velmi jednoduché. Jenže je těžké se tím v realitě života řídit a přiznat sobě samotné mezery/nedostatky u partnera. Jenže právě ty nedostatky rozhodují o tom, zda jste vedle člověka, s kterým bude vaše budoucnost plná. Pod plnou, hezkou budoucností si představte ten pocit, když ochutnáte to nejlepší víno, kdy se každá vaše chuťová buňka opije tou skvostnou intenzitou a vůní. Ta chuť vína je tak skvělá, že nevyprchá, ale přetrvává. Vyvíjí se a roste s vaším já. Ta chuť stojí za to. :-) Jestliže níže uvedené věci váš partner nenaplňuje, Catwoman doporučuje na tom pracovat a pokud to nejde stále, nemá to smysl lámat přes koleno a pro oba je lepší se poohlédnout jinde.  Na záminky, proč to nejde (poohlédnout se jinde), zapomeňte. Veškeré výmluvy vás přivedou k jednomu a osobní spokojenost to rozhodně nebude.

 • Ten pravý vás miluje vždy – naprosto vždy.
 • Svou lásku dokazuje zřetelnými činy, oceňováním a respektem.
 • Ten pravý vás podporuje, když to potřebujete, a umí to sám poznat, kdy to je potřeba.
 • Umí vás potěšit, rozesmát a podržet, když jste slabé.
 • Ten pravý s vámi umí nesouhlasit, poškorpit se, ale vždy to činí s vědomím, aby vás posunul nebo inspiroval k něčemu lepšímu. Škorpení ovšem neznamená šílené hádky.
 • Ten pravý si umí přiznat vlastní chybu a omluvit se.
 • Ten pravý vás inspiruje, rozvijí, doplňuje a pomáhá vám.
 • Ten pravý vám vychází vstříc a ve svých činech myslí i na vaše dobro.
 • Ten pravý vás neomezuje, netlačí, ale respektuje jako rovnocenného partnera.
 • Ten pravý je k vám otevřený, upřímný a loajální.
 • Ten pravý je šťastný, když je vám dobře a cítíte se sami v sobě dobře.
 • Ten pravý vám umí naslouchat, pochopit a hledá s vámi řešení, abyste vždy byli oba spokojení.
 • Ten pravý chápe, že jste stejně nedokonalá/ý, jako je on/a. Ale stejně jako on/a se pro něj snažíte být skvělým člověkem – přítelem a partnerem.  Takovým člověkem pro vás není pár dnů v roce, ale stovky dnů v roce.
 • Ten pravý si s vámi umí užít legraci, pohodu, skvělý sex a bavit se v životě při společných aktivitách.
 • Ten pravý komunikuje a na vztahu pracuje. Ale protože to je ten pravý, tak ho to vlastně nestojí ani moc práce, protože to jde skoro samo a on ví, jak na vás. :-)
 • Ten pravý se s vámi chce domluvit a projevuje v tom ohledu aktivitu za všech okolností.
 • Ten pravý má cíle, kde jste jejich přirozenou součástí a oba přirozeně směřujete k podobným věcem a hodnotám.
 • Ten pravý vás neponižuje, naopak zná pomyslně vaši cenu. Dodává vám odvahu a je spokojený, když vidí váš růst i za tu cenu, že vás to společně na chvíli nějak omezí.
 • Ten pravý je zdravě sebevědomý a vyrovnaný. Není plný nenávisti, zášti a sebelítosti.

Na závěr bych ráda dodala, tohle není sci-fi, ale realita. I takoví muži/ženy opravdu existují….  Catwoman ví, jak je odhalit v houfu všech ostatních, jenže to je povídání na hodně dlouho a já už musím pádit do hnízdečka lásky za svým Batmanem. 

Hodně štěstí a trpělivosti v hledání nejen na seznamce Laskomat.cz. ;-)

1 Fotografie
Catwoman: Manuál, jak poznat toho pravého/pravou 1
Další články