Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dětičky celebrit: dokonalost sama

Dětičky celebrit: dokonalost sama
Foto: Theresa Martell
Autor: Laskomat

26. červenec 2014 09:08

Taky jste někdy přemýšleli nad tím, co to v showbysnysu znamená mít mimčo? Opomeneme již získané práce těch nenarozených dětiček, které hned po svém narození začnou propagovat plenky pro suchou prdýlku. O penězích a miminech to dneska nebude. Povíme si o tom, co nám o mateřství tvrdí každá celebrití maminka...

PO PORODU ZASE JAKO PROUTEK

Už jste si někdy všimli, že by některá z modelek, hereček či moderátorek po porodu přibrala? Kdepak. Už po dvou týdnech jsou na původní váze („Ach, ještě mám dvě a půl deka nahoře a jde to těžce dolů...“) a urputně nás přesvědčují, že ony přeci vůbec necvičí, to prý samo. Škoda, že to tak není u každé obyčejné smrtelnice, že?

MIMINKO? ANDÍLEK

Většina celebrit (dobrých 90%) nám bude tvrdit, že jejich drobeček je hodný, skoro pořád spinká, papá dobře a v noci se vůbec nebudí. Co na tom, že dotyčné nepomůže s únavou ve tváři ani BB cream!

MATEŘSKOU SI CHCI UŽÍT, CO NEJDÉLE

Přesně tak! A tak vydrží doma se svým ťuťuňuňu andílkem celý měsíc a pak honem najít nějakou chůvu a šupem do práce.

A víte, co nás na tom baví nejvíce? No přeci samotná spontánnost dětiček. Scény těch andílků, kdy je celebritka vezme na nějakou veledůležitou akci a andílci se začnou před tiskem vztekat, brečet, odmítají papat či si musejí vydupat to či ono.

I to se stává. Kdyby vás tedy někdy zarazila přílišná dokonalost dětí celebrit, pak věřte, že možná jsou úplně normální. Jen mají skvělé PR...:-)

1 Fotografie
Dětičky celebrit: dokonalost sama 1
Další články