Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Relax pro celou rodinu

Relax pro celou rodinu
Foto: horskydvur.cz
Komerční článek
Autor: Iren

22. březen 2015 10:20

Máte pocit, že do léta nevydržíte? Po každodenním maratónu to jednoho utahá, zvláště když v rodině jsou ještě menší děti. Proto není od věci si občas udělat příjemnou, třeba i  mini dovolenou, a odreagovat se od všedních starostí a rutinních povinností. Pokud jste navíc milovníky horské přírody a čistý vzduch je pro vás tak trochu nedostatkový artikl, vydejte se za zážitky třeba do kouzelných Jizerských hor.

Naučte se odpočívat

Lidé už to pomalu zapomínají. Pracovní kolotoč je hnán motorem současné doby a víkendy máme snad už jen na úklid a nákupy. Zkuste ale vybočit z toho nezáživného stereotypu a udělejte si odpočinkovou přestávku. Existují místa, kde se bude líbit i těm nejmenším, kde mají dětská hřiště, pískoviště, trampolínu, hernu, a venku dokonce i opravdové koníky. V zimě lze využít dětskou lyžařskou školu se třemi funkčními vleky. A když budou spokojené děti, relaxovat mohou i rodičové. Kde? Penzion Bedřichov je dobře mířenou trefou do černého.

Na své si přijdou všichni

Ideální variantou pro „dospěláky“ je kromě pasivního odpočinku hlavně jeho aktivní forma. Po pobytu v relax centru přijde vhod masáž, možnost využít kosmetické služby nebo si dát nějakou tu specialitu šéfa kuchyně v příjemné restauraci. V létě zve milovníky turistiky, cykloturistiky nebo příznivce koupání v přírodním koupališti a v zimě je rájem lyžařů právě Bedřichov. Ubytování ve stylově zařízených pokojích nekuřáckého areálu, vhodné i pro delší pobyt, nemají ledaskde. Komfortní celoroční penzion s celou řádkou skvělých nabídek, možností a tipů, včetně zlatého certifikátu BABY FRIENDLY je důkazem toho, že o každého hosta, malého i velkého, je dobře postaráno.

Prstem po mapě

Super dovolená nemusí být nutně směřována k přímořským letoviskům nebo ke štítům Alp. I v našich luzích a hájích najdeme mnoho krás a zajímavých míst, o kterých často nemáme ani potuchy. Občas je proto dobré zopakovat si s dětmi zeměpis a projet se jen tak prstem po mapě. Až narazíte někdy na Bedřichov v Jizerských horách, už budete vědět své…

 

12 Fotografií
Relax pro celou rodinu 1
Penzion Horský Dvůr
3 lůžkový pokoj + přistýlka
4 lůžkový pokoj
Wellness
Zázemí pro děti
Koně u penzionu
Bufet penzionu
{$nadpis} {$i}
Restaurace penzionu
Okolí penzionu
Venkovní zázemí pro děti
Další články