Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Punc luxusu v kosmetických produktech? Vyplatí se řasenka za sedm kil?

Punc luxusu v kosmetických produktech? Vyplatí se řasenka za sedm kil?
Autor: Markéta

20. březen 2015 12:26

Krásný den milé čtenářky našeho magazínu na Laskomat.cz. Každá milovnice kosmetiky mi dá jistě za pravdu, že pokud je například obal nějakého produktu atraktivní a pěkný, tak je větší „riziko“ koupi, než když nás obal nezaujme, nebo se nám nelíbí. Obal je prostě lákadlo a pastva pro oči, o tom žádná... Vyplatí se ale investovat do drahých produktů, když nám stejnou službu dokáží poskytnout i výrobky podstatně levnější? Na to jsme hledali odpověď v dnešní recenzi.

Dneska se podíváme na zoubek řasence, která má u nás v redakci kladné ale i záporné ohlasy. Jedná se o řasenku od Benefit – they’re Real! Tento produkt seženete za „krásných“ cca 700 korun ve vybraných parfumeriích. Když koukneme na obal, tak vypadá jak z lesklého kovu, na němž je natisknut název řasenky. Množství řasenky je 8,5 g a její životnost po otevření je 6 měsíců.

Řasenka má umělý kartáček, který má na samém vrchu specifickou část, kterou lze natočit i řasy hůře dostupné – například ty ve vnitřním koutku oka. Já osobně mám umělé kartáčky velmi ráda, takže mi tento tvar dost vyhovuje. Kdo je ale zvyklý na klasické kartáčky – štětinky, tak možná spokojen nebude. Řasenka se nanáší pěkně, řasy oddělí, prodlouží a obalí je v podstatě ze všech stran. Na řasách mi řasenka držela celý den, nikde se nerozmazávala, neobtiskávala, ani nedrolila. Já jsem s jejím výsledkem spokojená – avšak stejnou službu mi dokáže poskytnout i řasenka mnohem levnější, kterou mohu sehnat v klasických drogériích. Takže jak to vidím? Ano – pro ten pocit, že mám v kosmetické taštičce dražší produkt s pomyslným puncem luxusu, proč ne… Avšak levnější produkty dokáží stejná kouzla, takže zůstávám u nich.

Druhý příběh této řasenky tak pozitivní není. Zkušenost naší jedné redaktorky je opačná té mojí. Zatímco já jsem byla spokojená, ona byla naprosto nespokojená. Řasenka naprostá katastrofa, řasy slepila, drolila se, řasy vypadaly jak kdyby byly namalované řasenkou za pade. Výsledný efekt tedy ne příliš pěkný a natož pak takový, jaký řasenka slibovala – tedy za tento výsledek je opravdu škoda dát zmíněnou částku.

Nakonec jsme se v redakci shodly na tom, že ano, je u řasenky samozřejmě důležitý obsah, ale snad ještě důležitější je kartáček. Žena si musí ujasnit, co od řasenek požaduje, zda zhuštění, prodloužení, nebo obojí a od toho se poté musí odvíjet výběr řasenky se správným kartáčkem. Někdo nedá dopustit na umělohmotné, někdo na klasické kartáčky. Takže nakonec to, že je produkt dražší ještě neznamená, že bude skvělý. Máte také takové zkušenosti? ;-) 

4 Fotografie
Punc luxusu v kosmetických produktech? Vyplatí se řasenka za sedm kil?  1
Řasenka Benefit – they’re Real
Řasenka Benefit – they’re Real
Řasenka Benefit – they’re Real
Další články