Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Díky slevovým kuponům nemusíte mít z nákupů výčitky svědomí

Díky slevovým kuponům nemusíte mít z nákupů výčitky svědomí
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

19. březen 2015 18:52

Taky se vám při přečtení slova „sleva“ zatmí před očima a ruka se začne automaticky natahovat za zlevněným produktem? Tak v tom nejste sama. Vědci zjistili, že ženský mozek reaguje na slevu podobným způsobem jako reaguje mužský mozek na lechtivé obrázky. Je vám teď už jasná závažnost a rozsáhlost problému? Obchodníci komunikují přes křiklavé nápisy „Sleva! Sleva!“ přímo s našimi instinkty a my nakupujeme a nakupujeme.

 

Rozumný přístup

Naštěstí máme v mozku centrum, které dokáže posoudit, zda nám zlevněný nákup nezruinuje rozpočet celé domácnosti. Ovšem poslouchá ho někdo? To už záleží případ od případu. Každopádně nakupovat věci, které potřebujeme, a přitom se slevou, je nejen rozumné, ale i výhodné.

Server se slevami

Existují webové stránky, které zdarma nabízejí slevové kupóny, jež vám pomohou nakupovat racionálně a přitom s nadšením. Nabídka na stránkách je totiž přehledně rozčleněna mezi jednotlivé oblasti nákupů. Ocitnete se v obchodním centru, které nabízí po celý rok pouze a jenom produkty ve slevě, a přitom nemusíte procházet všechna oddělení.

Potřebujete nové boty, ale jsou příliš drahé? Podívejte se do oddělení Oblečení, obuv a doplňky. Populární obchody (např. Baťa) zde nabízejí slevy a výhody. A jsou tu i další oddělení, kde můžete nakupovat téměř každý den – jídlo, zábava, zdraví, krása a další a další.

Slev se nebojte

Když víte, kde jsou největší slevy, nemusíte se bát nadměrného utrácení. Za takový nákup zasloužíte jenom pochvalu. A že vám to někdy ujede a domů přijdete s taškami plnými zlevněných triček, botiček, knížek, bytových doplňků či kosmetiky? Stačí vysvětlit, že na webových stránkách plných slevových kuponů lze se slevou nakoupit i elektroniku, sportovní vybavení a automobilové doplňky. Nepomohlo to? Tak již zbývá jen poslední argument: My ženy za to přeci vůbec, ale vůbec nemůžeme!

1 Fotografie
Díky slevovým kuponům nemusíte mít z nákupů výčitky svědomí 1
Další články