Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Manželský pár z kriminálky odhalil skutečné pohlaví Justina Biebera! Video v článku

Manželský pár z kriminálky odhalil skutečné pohlaví Justina Biebera! Video v článku
Foto: youtube.com
Autor: Lorettine

8. březen 2015 23:55

Už od samého začátku Justinovy kariéry to vypadalo, že je svět rozdělen na dva tábory – na tábor nadržených fanynek a na lidi, kteří mají pochybnosti o Justinově orientaci, nebo dokonce i o jeho pohlaví! Ačkoliv se tato „problematika“ přepírá už nějakou dobu, před několika dny jeden manželský pár uveřejnil na YouTube jeden docela zajímavý dokument.

Oba autoři dělají do kriminální policie a deno denně rekonstruují obličeje různých masových vrahů, tak proč se nepustit také do Justina Biebera. :-) Tento manželský pár si jednoduše předsevzal, že svět definitivně přesvědčí o tom, že se Justin narodil(a) jako děvče.

Nutno podotknout, že oba odvedli velice důslednou, a jak sami podtrhují, vědeckou práci; srovnávají různé části Justinova těla s proporcemi žen a mužů, přidávají mu vlasy ve Photoshopu a poukazují na Justinovu snahu o „ututlání“ svých něžných, dívčích ramen tvrdou prací v posilovně a braním testosteronu.

Kromě toho se v průběhu celého dokumentu o Justinovi provokativně vyjadřují v ženském rodě, což v určitých situacích vyvolává téměř husí kůži. Že je ženou, berou od samého začátku jako tu nejjednoznačnější věc na světě!

S rušivě sugestivním tónem rozebírají různé Justinovy fotografie, jako kdyby to byly barokní alegorie se skrytými významy a jsou přesvědčeni o dobře promyšlené Justinově hře, kterou oblbuje celý svět. Ačkoliv je nutné připustit, že jejich argumenty působí dost věrohodně, je asi dost nepravděpodobné, že si Justin kupuje bundu o číslo větší jen proto, aby jeho ramena vypadala, že jsou o centimetr širší. Lehká profesní degenerace autorů videa se holt nezapře. :-)

Ať už je to s Justinem ve skutečnosti jakkoli, po zhlédnutí tohoto dokumentu o své rádoby skutečné identitě si určitě bude muset jít koupit novou kabelku na uklidnění, jako správná holka. Ale teď už tedy beze srandy – závěry o skutečném pohlaví Justina Biebera si asi musí každý udělat sám za sebe. Ale uznejte – nepůsobí ten dokument až nepříjemně přesvědčivě? :-)

3 Fotografie
Manželský pár z kriminálky odhalil skutečné pohlaví Justina Biebera! Video v článku 1
Malý Justin
{$nadpis} {$i}
Další články