Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Vlasy jsou koruna krásy – zkuste paruky!

Vlasy jsou koruna krásy – zkuste paruky!
Foto: salonmagdalena.cz
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

2. březen 2015 22:31

Která žena by nechtěla být upravená během chvilky. Tak jednoduché to ale není. Je třeba nanést make-up, zvýraznit oči, nanést rtěnku, ale především upravit vlasy. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Ovšem nakadeření krásného účesu zabere nějaký čas. Vlasy je třeba umýt, natužit, vyfoukat, natočit, někdy i natupírovat. Nešlo by tuto zdlouhavou proceduru nějak zkrátit?

Kdy lze paruky využít?

Příčesky a paruky mohou pozvednout úroveň dámského stylingu na profesionální úroveň, a to během chvilky. Předpokladem ovšem je, že si vyberete kvalitní paruky. Odborné vlásenkářské firmy nabízí paruky nejen z umělých vláken či pravých vlasů, paruku si můžete nechat vyrobit dokonce i z vlastních vlasů. Při jakých příležitostech pak paruku využijete?

Zaměstnané ženy

Na všechna obchodní jednání je nutné přijít jako elegantní, upravená dáma. Je to povinnost, ale zároveň také radost. Slušivý kostýmek, jemné líčení a moderní účes zvyšuje sebevědomí a zaručuje úspěšnost obchodní schůzky. Co když ale schůzka stíhá schůzku, domácí povinnosti za vás také nikdo nezastane a vy se přesto chcete prezentovat jako profesionálka? Pak s klidem můžete využít odborně učesanou paruku, která nikdy neztrácí barvu ani tvar.

Slavnostní příležitosti

Ráda chodíte na plesy či do divadla? Při takových příležitostech je vhodné nosit ke slavnostnímu oděvu i složitější, slavnostní účes. Ruku na srdce, opravdu jsme každá tak šikovná, abychom si dokázaly doma upravit vlasy do požadovaného tvaru? Paruka pro slavnostní příležitosti to vyřeší za vás.

Uvažujete-li o koupi kvalitní paruky, najděte si odborný salon a zkušeného vizážistu. Vlásenkáři vám poradí, jaký tvar účesu a barva vlasů vám sluší. Vyzkoušet si pak můžete desítky paruk a zjistit, zda vám sluší vlasy delší či spíš kratší a barva světlá či tmavší. Najděte svůj styl!

1 Fotografie
Vlasy jsou koruna krásy – zkuste paruky! 1
Další články