Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jaký dárek pořídit příteli k výročí?

Jaký dárek pořídit příteli k výročí?
Foto: qualityrivets.blogspot.cz
Autor: Zuzana K.

2. březen 2015 11:42

Ať už jste zrovna zadaná nebo po partnerovi právě pátráte, je dobré si pamatovat pár věcí, které muži rádi dostávají při jistých životních příležitostech. Přinášíme vám pár tipů na dárky pro partnera k výročí vztahu nebo třeba i manželství.

Letenka za společným dobrodružstvím

Ztraťte se spolu na týden z dohledu přátel a příbuzenstva a oslavte svůj vztah příjemným pobytem v neznámé či vysněné zemi. Překvapte vašeho milého letenkou do destinace, o které spolu už dlouho mluvíte. Možná na to budete muset šetřit pár měsíců, ale i tak to za to stojí. Budete mít přece partnera jen pro sebe! Je problém si vzít na poslední chvíli týden volno z práce? Potřebnou uvolňující atmosféru načerpáte i přes víkend například ve Francii. Paříž je romantická nejen kvůli památkám, ale také rozkošným kavárničkám a vynikajícím křupavým croisantům.

Obálky plné lásky

Jste spolu už řádku let? Připravte mu stejný počet obálek, kolik jste spolu roků, které postupně rozbalí. V každé z nich může být něco jiného - srdceryvný vzkaz, roztomilá nebo vtipná vzpomínka na určitý moment, nějakou důležitou událost nebo fotka, kterou jste společně vyfotili a připomíná vám, jak šťastni spolu jste. Představivosti se meze nekladou. Napište mu klidně vyznání a vaše plány s ním do budoucna, zkrátka cokoliv vás napadne. Obálek nemusí být určitý počet, můžete jich naplnit i více.

Speciální dort s věnováním

Nuže, slavíte výročí, takže už jste spolu řádku měsíců nebo i let. Měla byste tedy vědět, co má váš miláček rád k jídlu a jestli rád mlsá. Čokoláda? Bonbony? Nebo zdravé oříšky? Upečte mi vlastnoručně dort s plochým vrškem (receptů najdete na internetu hromadu) a na jeho korpus mu něco originálního napište. Jste občas protivná a pak vás to mrzí? (A která žena ne?) Klidně mu napište omluvu za to, že jste občas náladovka, ale že ho navždy a věrně milujete. Nebo vyrobte perníčky či cookies v určitém tvaru a nakreslete na ně něco vtipného nebo napište vzkazy.

Překvápko po práci

Připravte mu večer, na který nikdy nezapomene. Zkuste se domů dostat dříve než on a proměňte obývací pokoj nebo klidně celý byt k nepoznání. Balonky, srdíčka, cokoliv vás napadne. Až přijde domů, potěšte ho malým dárkem a dobrou večeří. Muži jsou většinou nenároční a taková forma dárku je pro ně mnohdy lepší, než drahé luxusní věci. Užijte si společně výjimečný večer a na sklonku večera mu nezapomeňte dát ten nejlepší dárek. Skvělou masáž, kterou si po náročném dni jistě zaslouží. Nebo vás napadá ještě něco lepšího? Nelepší věci jsou zadarmo!

Perzonalizovaný dárek

Nechte vyrýt jeho iniciály, nebo vaše společné iniciály s datem na nějakou věc, kterou bude denně používat, a tak si denně připomene, jakou má skvělou partnerku. Lidé už dnes gravírují na všechno, i na své smartphony. To by pro vás ale jako překvapení bylo trochu složitější. Co třeba prsten, klíče, zapalovač, pero, brýle, přívěšek na krk, hodinky, USB, prostě něco, co denně používá? Nezapomeňte u gravírovaného data nechat vyrýt také srdíčko.

Příjemný zážitek

A nemluvíme tu hned o sexu. Existují další formy relaxu, které muži ocení, a na které jen tak nezapomenou. Můžete mu dát kupon na hodinovou masáž nebo rovnou celodenní či víkendový pobyt v lázních, kam pojedete spolu. V České republice je nespočet míst, kde se o vás postarají jako o své vlastní. Zavítáte-li do Karlových lázní, užijete si navíc atmosféru překrásného města a procházky po kolonádě. Pokud trávíte rádi čas venku a máte zahradu, můžete mu koupit houpací síť, ve které si na jaře a v létě užijete spoustu legrace.

Mini dárky po celý den

Chcete-li pořídit pár menších věcí, takzvaných drobností, máme skvělý nápad, jak je zabalit a udělat z toho zajímavý a zábavný proces rozbalování. Jednoduše mu dárečky ráno dejte a na každý z nich napište čas rozbalení. Tak ho budete provázet celým dnem i v případě, že musíte pracovat, a uděláte váš sváteční den skutečně nezvyklým a nezapomenutelným. Vhodné drky pro tuto hru? Sexy pomůcky, které hned večer vyzkoušíte a nebo jakékoliv předměty, po kterých touží.

Inspirovali jsme vás? Věříme, že si výročí užijete, ať už se rozodnete přítele či manžela obdarovat čímkoliv. Nezapomeňte, že je to hlavně o čase, který spolu strávíte, a že i v dnešním světě plném materiálních věcí, se stále, a možná mnohem více, cení to, když máte na sebe čas a jste oba zdraví. 

5 Fotografií
Jaký dárek pořídit příteli k výročí? 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články