Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Dokonalé stíny po celý den? Víme, jak na to!

Dokonalé stíny po celý den? Víme, jak na to!
Foto: rebel--soul
Autor: Markéta

1. březen 2015 01:06

Ola hola Laskomat volá! Oční stíny jsou pro mnohé z nás žen klasikou, stejně tak, jak pro jiné rudé rty. Avšak mnohé ženy zmiňují různé důvody, proč nenosí oční stíny, třeba, že je neumí namalovat a pokud je namalují, tak jim na víčkách dlouho nevydrží, nebo se jim stíny slévají do vrásek a vytvářejí na víčkách nevzhledné čárky. Dneska se zaměříme na srovnání dvou produktů, které vám pomohou zamilovat si nošení očních stínů. Pokud vás zajímá, co jsme si dnes vybrali pro recenzi, tak čtěte dál!

Slévání a vytrácení stínů je nežádoucí a tedy i jejich nošení může být pro někoho celkem odrazující. Faktorů, proč toto oční stíny dělají, je více a patří mezi ně zejména nekvalitní oční stíny, více se mastící víčka, nebo i nepoužití báze pod stíny.

Jedním z požadavků na stíny je bezesporu dlouhá výdrž, ale ne všechny stíny nám to umí splnit, proto byly vynalezeny právě báze pod oční stíny, které zvládnou výdrž stínů podstatně prodloužit. Jejich dalším pozitivem je i to, že umí zlepšit pigmentaci a zvládnou stíny udržet na svém místě.

První bázi pod oční stíny jsme vám již jednou představovali. Báze od Milani je dostupná na různých e-shopech, cena se pohybuje kolem 150 korun a objem je 9 ml. Její služba je opravdu skvělá a stíny připevní na víčko po dobu dlouhých – někdy až 12 hodin.

Druhým produktem je báze pod oční stíny od Dermacolu. Je běžně dostupná v drogeriích, její cena se pohybuje kolem stovky a objem je 7,5 ml. Báze má bílou barvu a po rozmazání na víčku je transparentní. Před aplikací stínů je vždy lepší nechat bázi chvíli působit a zaschnout – alespoň tak půl minutky. Poté už můžete stíny vesele nanášet, jak je libo. Výdrž stínů je i s touto bází překvapivá. Stíny opravdu na očích vydrží minimálně osm hodin. U víček, která nejsou tolik mastící, by zvládla určitě hodin více.

Takže sečteno, podtrženo, obě báze jsou skvělé a splní to, co mají. Sama za sebe bych si spíše vybrala bázi od Milani, nicméně ta od Dermacolu má výhodu, že ji lze sehnat v klasických kamenných drogeriích. Takže? Rozhodnutí necháme na vás!:-)

Dámy, až příště vyrazíte na celovečerní až dlouho do noci trvající párty, nezapomeňte na bázi pod oční stíny, abyste mohly okouzlit svým dokonalým očním make-upem i na konci akce. ;) 

4 Fotografie
Dokonalé stíny po celý den? Víme, jak na to! 1
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
{$nadpis} {$i}
Další články