Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Bude váš muž sledovat MS v hokeji 2015? Máme pár tipů, jak šampionát přežít.

Bude váš muž sledovat MS v hokeji 2015? Máme pár tipů, jak šampionát přežít.
Foto: msvhokeji2015.eu
Komerční článek
Autor: Mirka Macháček

26. únor 2015 23:52

Válka na ledu se bude konat v létě. V květnu, kdy bývají vedra často větší než v červenci a srpnu, se totiž u nás odehraje Mistrovství světa v ledním hokeji. Už zbrojíte?

Co se to děje? MS v hokeji 2015!

Je-li váš muž fanouškem sportu a hokeje především, čeká ho na začátku května náročné období. Práce jde stranou, teď má důležitější poslání – dotlačit skrz obrazovku naše hokejisty na stupně vítězů. Letošní MS v hokeji 2015 začíná v pátek 1. května, kdy v České republice slavíme Svátek práce - jak jinak, než lenošením na gauči. V pátek proto vyleštěte obrazovku televizoru, načechrejte polštářky na pohovce a v 16.15 hodin nalaďte přímý přenos. Bitva začíná!

Jak přežít válku?

Ať jste fanynka hokeje, či nikoli, nevyhnete se velkým přípravám na celou akci. Včas nakupte pivo, pak pivo a zase pivo. Fanoušek bez piva je jako hokejista bez puku. Jenže po pivu vytráví, tak je třeba připravit drobné zákusky, tzv. zobání. Do nákupního košíku proto přidejte čipsy, tyčinky, salámky a klobásky. Kuchařinky mohou pak po celou dobu mistrovství stát u plotny a smažit cibulové kroužky v těstíčku. Delikatesa k pivu jako dělaná.

Informace mají ve válce cenu zlata

Do vášnivých diskuzí nad výkony hokejistů na MS hokej 2015 se můžete zapojit pouze v případě, že máte aktuální a správné informace. Potřebné tabulky s výsledky, články, rozpisy a sestavy naleznete na specializovaných webových stránkách. Pamatujte si, že Česká republika hraje ve skupině A, první zápas odehraje český tým proti Švédsku hned první den šampionátu ve 20.15 hodin.

Čekejte odměnu

Podporujte svého mužíčka v lítém boji, uznale ho poplácejte po zádech po každém vstřeleném puku a těšte jeho bolest po nespravedlivé prohře. Poznáte, zda váš vztah stojí na pevných nohou. Až uvidíte v očích svého miláčka lásku a uznání, pochopíte, že jste silný tým. A pokud lásku a uznání v jeho očích neuvidíte, pošlete ho k šípku. Nezaslouží si vás.

2 Fotografie
Bude váš muž sledovat MS v hokeji 2015? Máme pár tipů, jak šampionát přežít. 1
MS v hokeji 2015
Další články