Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Jaro se blíží! Jaké jarní bundičky se budou nosit?

Jaro se blíží! Jaké jarní bundičky se budou nosit?
Foto: blog.themodelstage.com
Autor: Markéta

26. únor 2015 11:38

Čágo bélo bando! Únor nám pomalu končí, počasí občas vypadá spíše na jaro než na zimu. A co přijde s jarem? No přece obměna šatníku. Dneska se tedy s Laskomatem podíváme, jaké kousky – konkrétně bundy, nebo kabátky, by se vám mohly do jarního šatníku hodit, a tedy, po čem se v obchodech poohlédnout.

Jaro je jako vždy otevřené barvám. Ať se jedná o odstíny pastelové, nebo umírněnější, barvy jsou trendy téměř vždy. Záleží ale na tom, jak je budete kombinovat, proto to letos nepřehánějte s mnoha odstíny jedné barvy a radši se při sestavování outfitu držte jednoho odstínu a popřípadě jej dolaďte vhodnými doplňky. Bílá a černá barva jsou klasikou, která nevyjde z módy nikdy, ať je jaro, léto, podzim, nebo zima.

Jaké kousky se tedy budou nosit?

Letos na jaře můžete vsadit na bomber. Bomber je bunda, která vás na jaře skvěle zahřeje a je stylová. V obchodech ji najdete v různých barevných kombinacích, ze kterých si určitě vyberete. Rozhodně se nebojte tuto bundu kombinovat nejen s džíny a teniskami, ale vezměte ji třeba k sukni a podpatkům. Móda je kreativní, tak buďte taky!

Druhý kousek, který by vám rozhodně v šatníku neměl chybět, je kožená bunda, nebo křivák. Tyto dva kousky jsou nadčasové a lze je kombinovat téměř s čímkoliv. Pokud zainvestujete do opravdu kvalitní bundy, tak vám vydrží i na několik let a věřte, že nikdy nebude out. Jako nejlepší a nejvyužívanější varianta bude pravděpodobně černá, nebo hnědá barva, ale pokud se chcete odvázat a víte, že na sebe vezmete bundu častěji, než jednou, tak můžete zvolit třeba červenou, nebo vínovou barvu. ;) Je jen na vás, jak dokážete vámi zvolený kousek využít.

Doslova „must have“, který rozhodně nevyjde nikdy z módy a letos na jaře bude také trendy, je trenčkot. Trenčkot můžete vzít naprosto k čemukoliv. Ke kalhotám, sukni, šatům, podpatkům, teniskám… Můžete ho kombinovat s kabelkou, nebo batůžkem. Z barevného provedení bude vévodit béžová a krémová barva. Samozřejmě jej můžete sehnat i v jiných barvách, jako je například klasická černá, nebo třeba námořnická modrá barva.

V neposlední řadě je důležitostí na super jarní dny klasické sako. Sako je opět nadčasovka, která se v šatníku nikdy neztratí. Navíc, jaro je jako stvořené pro to, koupit si saka ve vícero barevných variantách. Klasiku – černé sako, je dobré mít doma vždy, ale co třeba taková červená, růžová, zelená, nebo modrá varianta? Věřte tomu, že pokud k jednoduchému modelu vyberete barevné sako a doplníte outfit o bižuterii, nebo líčení právě v barvě saka, tak z obyčejného outfitu vykouzlíte hnedka veselý model a na ulici se za vámi nejeden chlap otočí. ;)

Tak jak to vidíte na letošní jaro vy? Co je pro vás v šatníku nutnost a co si radši necháte ujít? ;) 

13 Fotografií
Jaro se blíží! Jaké jarní bundičky se budou nosit? 1
Bomber jacket
Bomber jacket
Bomber jacket
Leather jacket
Leather jacket
Leather jacket
Spring trenchcoat
Spring trenchcoat
Spring trenchcoat
Spring jacket
Spring jacket
Spring jacket
Další články