Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Nalíčená, nenalíčená, jako Pařížanka!

Nalíčená, nenalíčená, jako Pařížanka!
Foto: felice-sapiente.blogspot.com.br
Autor: Markéta

25. únor 2015 13:15

Zdravím všechny krasotiny z Laskomatu! To, že se mužům většinou líbíme nejvíce bez makeupu a celkově spíše nenalíčené, víme a chápeme už dávno. Navzdory tomu však na sebe neustále patláme tisíce produktů, což nechápou muži. Ale nakonec to, že zlatá střední cesta, kdy méně je více, tedy – nalíčená nenalíčená je nejlepší volba, bychom pochopit konečně měly! Pařížanky by nám mohly vyprávět… V dnešním článku se tedy s Laskomatem podíváme na makeup, který nám pomůže být nalíčená, ale přesto nenalíčená.;)

Tato „novinka“ byla do záře reflektorů přivedena již minulý rok. Jedná se o lehký makeup L’Oréal Paris – Nude Magique Eau De Teint. Tento makeup se stal skoro až revolučním díky své konzistenci. Má řadu milovnic ale také řadu odpůrců – jak to tak bývá, ne vše sedne všem.

Tento produkt je v krásné, někdo by řekl, že skoro až luxusně vypadající, skleněné lahvičce. Jeho objem je 20 ml (což je o deset mililitrů méně, než bývá u make-upů zvykem). Jeho cena se pohybuje kolem 200 až 300 korun a lze jej sehnat klasicky v drogériích. Makeup neobsahuje pumpičku na dávkování, ale pouze šroubovací víčko, pod nímž se skrývá otevřená díra rovnou do lahvičky. Není to příliš pohodlné řešení, ale dá se na to zvyknout, pokud člověk není nešika a otevřenou lahvičku nepřevrhne…

Co produkt umí? Makeup se v oficiálním popisu chlubí tím, že je vytvořen pro nahé líčení bez vrstev a je s dlouhodobým matujícím efektem. S prvním bodem musím souhlasit. Makeup je opravdu lehký a napomáhá tomu právě jeho konzistence, která je tekutá. Jednoduše je jak voda. Roztírá se příjemně a dokonale umí sjednotit tón pleti. Pleť vypadá fakt sametově! Samozřejmě ruku v ruce s konzistencí je i krytí. Krytí je opravdu nízké, takže tento makeup sice téměř nezakryje nedostatky pleti, ale ve spojení s korektorem mu nemám co vytknout. Dalším bodem je slibovaný dlouhodobý matující účinek. Makeup sice matuje, ale rozhodně ne dlouhodobě – dvě tři hodinky dobré, ale poté se pleť začne mírně lesknout, takže ty z vás, které máte mastnou pleť nebo T-zónu, přihoďte si pudr do kabelky. Pro jistotu. ;)

Tento výrobek je jeden z make-upů, který na trhu vážně chyběl. Na denní nošení a decentní makeup je prostě akorátní! Pleť vypadá přirozeně, svěže a hlavně upraveně. Pokud tedy máte dokonalou pleť, nebo naopak nemáte, ale nepotřebujete extra krytí a vystačíte si na drobné nedokonalosti s korektorem, avšak trváte na pocitu „mít něco na pleti“, tak je tento zázrak ideální volbou!

Nakonec, ocenění by měl tento makeup dostat i od mužů, protože díky němu se mu zaručeně na rande bude líbit vaše přirozenost. (A ráno se alespoň nezděsí, vedle koho, že se to probudil.) … ;-) 

6 Fotografií
Nalíčená, nenalíčená, jako Pařížanka! 1
Obal L’Oréal Paris – Nude Magique Eau De Teint
Nálepka s odstínem
L’Oréal Paris – Nude Magique Eau De Teint
L’Oréal Paris – Nude Magique Eau De Teint
L’Oréal Paris – Nude Magique Eau De Teint
Další články