Váš prohlížeč nemá povoleny cookies, tímto může být negativně ovlivněna funkčnost webových stránek Laskomat.cz.
Doporučujeme Vám si je povolit.
Návod pro Váš prohlížeč: Internet Explorer, Mozzila Firefox, Google Chrome, Opera, Safari

facebookgoogle plustwitterpinterest
vršek
spodek
vršek
laskomat
Laskomat je i na Twitteru!
spodek
vršek
spodek
Seznamka

Chcete se proslavit? Sbírejte zkažená vejce! Aneb Youtubeři, kteří vládnou světu!

Chcete se proslavit? Sbírejte zkažená vejce! Aneb Youtubeři, kteří vládnou světu!
Foto: youtube.com
Autor: Lorettine

22. únor 2015 21:20

Kreativní studenti hledající přivýdělek, profláklí ajťáci, odvážní šílenci, nebo třeba jen mladé dámy, které se umí tak dobře nalíčit, že točí videa s kosmetickými tipy pro celý internet! Letos desetiletý Youtube má více než půl miliardy registrovaných uživatelů, ale pochopitelně někteří jsou výraznější. Někteří natolik, že po jejich videích prahnou nadšenci z celého světa! Pár jsme jich vybrali a teď vám je představíme!

Jenna Marbles.

Americká blondýna. Rádoby afektovaná pipina, která ráda napodobuje Lady Gagu, naoko si o sobě myslí, že je ošklivá, aby sbírala komplimenty. Obeznamuje muže s tím, co ženy potřebují a ženy s tím, co by neměly dělat. Pánové, ráda uploaduje videa ve sprše! Asi nejvíce se proslavilo její video, ve kterém vysvětluje, jak se make-upem změnit k nepoznání. Její videa mají miliony shlédnutí. Ale pokud nemáte rádi takové ty mrňavé, „sendvičové“ psy á la Bobika, tak se na kanálu Jenny raději obloukem vyhněte. :-)

Matty B.

Jedenáctiletý rapující chlapeček. Jako stovky tisíců dalších, i Matty rád zpívá cover verze slavných písní. Dělá to ovšem lépe, než valná většina. Spolu s okatými kamarádkami a scénkami z dětských párty tvoří zajímavá a profesionální videa, ve kterých svým nezmutovaným hláskem napodobuje třeba Pitbulla nebo Eminema. Je neuvěřitelně roztomilý, jen je trochu děsivá ta představa, že podobně kdysi začínal i Justin Bieber. :-)

HowToBasic.

Kromě hudby a kosmetiky je Youtube zaplaven také jídlem. Ať už chcete uvařit špagety, nebo upéct králíka na víně, během sekund se dostanete k nepřebernému množství receptů. Ale pozor, pokud je autorem některého z nich záhadný Australan říkající si „HowToBasic“ – to byste si nejspíš moc nepochutnali. :-) Většina jeho videí obsahuje hodně zkaženého jídla, nechutné zvuky, smradlavá vejce a tolik absurdity, že se nejspíš budete dusit smíchem, ale nebudete vědět, proč. Pokud jste proti násilí páchaném na mrkacích panenkách a salátových okurkách, nedívejte se. :-)

1 Fotografie
Chcete se proslavit? Sbírejte zkažená vejce! Aneb Youtubeři, kteří vládnou světu! 1
Další články